top of page
17849484917726952.jpg

Jūs jau zināt, ka imidžs sastāv no ļoti daudziem saskaitāmajiem un ar tiem jāstrādā ir kompleksi- nevar darboties tikai ar kādu vienu jomu, jo no vienas ir atkarīga kāda cita un tā uz riņķi. Ilgu laiku es strādāju kā Imidža konsultants ar biznesa kompāniju darbiniekiem un mums bija atstrādāta programma, kura deva 100% rezultātu. Ņemot vērā šo programmu, uzlabojot, modificējot to un pievienojot tai vēl dažus svarīgus jautājumus... pielāgojot to 21.gs. ir tapis mūsu pamata kurss. 

Katru dienu Jūs saņemsiet no manis 5 min mazo darbiņu katrai dienai par “iekšiņu”. Šie uzdevumi ir paredzēti Jūsu iekšējās pasaules sakārtošanai, sevis labākai iepazīšanai ceļā uz savu personīgo imidžu un meklējot atbildi- kāda, kas tad es īsti esmu, kāda vēlos būt, kā vēlos, lai citi mani uztver un redz, kāds ir mans mērķis.

Jūs saņemsiet:

 14 video nodarbības. Katra nodarbība ir veltīta kādai tēmai. Cienot Jūsu laiku tās nebūs garākas par 30min (es cenšos būt īsa, kodolīga, konstruktīva). Jūs to varat noskatīties jebkurā Jums ērtā laikā un vietā.

32 apjomgus materiālus- rokasgrmatas

 

Tēmas, kuras ir iekļautas kursā:

1) Ievadnodarbība

2) Krāsu tipoloģija. Krāsu palete.

3) Krāsas apģērbā. Krāsu kombināšana.

4) Proporcijas un to radītā ilūzija

5) Printi un to kombinēšana.

6) Casual stils

7) Kapsulas aksesuāri

8) Kapsulas somas

9) Kapsulas apavi

10) Garderobes revīzija

11) Tottal look

12) Kapsulas garderobe

Bonusā:

13) Ikdienas make up. Matu krāsas izvēle.

14) Stāja. Gaita. Pozēšana.

Jums būs pilnīgs mans atbalsts apmācību laikā, jo Jums būs jāiesūta 7 mājas darbi un Jūs saņemsiet manu personīgu atbildi un komentārus. Atgriezensikā saite apmācību procesā ir ļoti būtiska- tikai praktizējot uzņemto informāciju mēs to nostiprinām savā apziņā, un tas izveidojas par mūsu paradumu.

Kursa maksa- 180Eur

 

 

Mēs ar Jums sazināsimies dažu dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas.

Ja rodas kādi jautājumi saistībā ar kursu, tā orgazināciju vai tēmām arī droši raksti mums tepat zemāk!

bottom of page