top of page
Silver Jewelry

Stila Ābece 

"Izveido savu

stila DNS"

Kas tas ir?

Slēgtais klubs, kurā katru mēnesi mēs apskatīsim kādu konkrētu stilu un papildus tēmas. 

Rezultātā gada laikā Tu iemācīsies atšķirt visus 20 stilus, izveidot lookus tajos, uzzināsi kā izveidot sava stila DNS, atradīsi tos stilus ar kuriem viegli izteikt savu personību un raksturu,  un izveidosi savu Imidžu. 

Visas nodarbības ir ierakstā. Ja vien mēneša sākumā nevienojamies par kādu konkrētu live lekciju vai klātienes tikšanos- bet arī tām būs ieraksts un varēsi noskatīties sev ērtā laikā.

Tu vari pievienoties visam gadam, bet vari arī pievienoties tikai atsevišķiem mēnešiem.

Kā tas darbojas?

Katru mēnesi  ir četras “tikšanās reizes”. Katru mēnesi ir vismaz 3 materiāli par tēmu: video, izdales mateirāls, šopinga gids- uzskatāmības treniņš ar lietām no veikala mēneša tematikā.


Kā arī būs papildus tēmas- piemēram, video, par brendiem, kuri pārstāv mēneša stilus u.t.t. vai kaut kas sezonāli noderīgs, kas Tev var palīdzēt noslīpēt garderobi. Knifi un triki kā nēsāt kādu konkrētu lietu daudz veidos vai bāzi stilīgi. Par to kā vizuāli koriģēt figūru vai kā izvēlēties virsdrēbes. Kā darboties ar printiem.

To visu mēs precīzi paziņosim pirms katra mēneša.


Kā arī- mēs ietversim šajos mēnešos materiālu no manas galvenās specifikācijas- iespaida radīšana un vadīšana ar stila palīdzību. Tās drīzāk būs couchinga nodarbības, lai būtu vieglāk, saprast gan savu personību, gan to- kam un ko es vēlos ar savu stilu pateikt!!!


Ar lielāko prieku mēs noteikti rīkosim arī klātienes tikšanos "kluba'' dalībniecēm, kurās noteikti būs arī īsā klātienes lekcija.

Tev būs "Style book", kuru lēnām aizpildot Tu izveidosi savu sapņu imidžu un sava stila DNS, un zināšanas KĀ to realizēt dzīvē savā skapī!

Informācija būs daudz, bet dozēta.
Mēs Imidža Klasē "nelejam lieku ūdeni"- mums viss ir koncentrātos.
Tikai svarīgais, tikai uz mērķi tendēts.

Iepirkšanās Ceļvedis un Dendijs+ Sport Chic stili

Oktobrī mums ir plānā apskatīt atkal divus stilus, kuru izveidošanai Tev pietiks ar bāzes lietām un dažām nozīmīgām niansēm. 

Oktobrī mēs runājam par dendiju un sport chic!!!

Viens no stiliem daudziem raisa divdomīgas sajūtas, bet otrs īsti līdz galam sabiedrībā nav nedz izprasts, nedz atklāts un izvērsts arī stilistu vidu. Bet tā kā šo stilu var radīt no bāzes lietām, tad tas ir ļoti parocīgs sava tēla uzfrišināšanā un dažādošanā tajās dienās, kad gribās "kaut ko interesantu", "kaut ko oriģinālu", inteikt kādu savas personības šķaunti. Bet sport chic jau kādu laiku ir kļuvis par tādu kā 21. gs normu. Ģērbties ērti un stilīgi nekad nav bijis tik ļoti nozīmīgi kā šobrīd!

Papildus LIELĀ septembra tēma:

IEPIRKŠANĀS CEĻVEDIS!

Vai precīzāk- 10 iepirkšanās ceļveži. Sūtīsim Jums atsevišķi sadaļas ar bāzes apģērbiem- 9 nodaļas un bonusa nodaļa- aksesuāri un apavi. Kā arī par katru nodaļu atsevišķi izrunāsim svarīgāko, lai vari pati izrevidēt savu esošo garderobi, izveidot savas garderobes krāsu paleti, sastādīt savu šopinga listu un uzfrišināt garderobi. Turklāt izrunāsim arī detaļas, kuras saistās ar figūras korekcijas iespējām šīm apģērbu grupām- kam pievērst uzmanību un uz ko neieciklēties!

Šajā mēnesī, protams, arī saņemsi "Stila Grāmatu"- darbam ar savu personīgo stilu.

Pievienojies Stila Ābecei

Image by Harper Sunday

1

 Abonements šai tēmai

45 Eur

bottom of page