top of page
Silver Jewelry

Stila Ābece 

"Izveido savu

stila DNS"

Kas tas ir?

Slēgtais klubs, kurā katru mēnesi mēs apskatīsim kādu konkrētu stilu un papildus tēmas. 

Rezultātā gada laikā Tu iemācīsies atšķirt visus 20 stilus, izveidot lookus tajos, uzzināsi kā izveidot sava stila DNS, atradīsi tos stilus ar kuriem viegli izteikt savu personību un raksturu,  un izveidosi savu Imidžu. 

Visas nodarbības ir ierakstā. Ja vien mēneša sākumā nevienojamies par kādu konkrētu live lekciju vai klātienes tikšanos- bet arī tām būs ieraksts un varēsi noskatīties sev ērtā laikā.

Tu vari pievienoties visam gadam, bet vari arī pievienoties tikai atsevišķiem mēnešiem.

Kā tas darbojas?

Katru mēnesi  ir četras “tikšanās reizes”. Katru mēnesi ir vismaz 3 materiāli par tēmu: video, izdales mateirāls, šopinga gids- uzskatāmības treniņš ar lietām no veikala mēneša tematikā.


Kā arī būs papildus tēmas- piemēram, video, par brendiem, kuri pārstāv mēneša stilus u.t.t. vai kaut kas sezonāli noderīgs, kas Tev var palīdzēt noslīpēt garderobi. Knifi un triki kā nēsāt kādu konkrētu lietu daudz veidos vai bāzi stilīgi. Par to kā vizuāli koriģēt figūru vai kā izvēlēties virsdrēbes. Kā darboties ar printiem.

To visu mēs precīzi paziņosim pirms katra mēneša.


Kā arī- mēs ietversim šajos mēnešos materiālu no manas galvenās specifikācijas- iespaida radīšana un vadīšana ar stila palīdzību. Tās drīzāk būs couchinga nodarbības, lai būtu vieglāk, saprast gan savu personību, gan to- kam un ko es vēlos ar savu stilu pateikt!!!


Ar lielāko prieku mēs noteikti rīkosim arī klātienes tikšanos "kluba'' dalībniecēm, kurās noteikti būs arī īsā klātienes lekcija.

Tev būs "Style book", kuru lēnām aizpildot Tu izveidosi savu sapņu imidžu un sava stila DNS, un zināšanas KĀ to realizēt dzīvē savā skapī!

Informācija būs daudz, bet dozēta.
Mēs Imidža Klasē "nelejam lieku ūdeni"- mums viss ir koncentrātos.
Tikai svarīgais, tikai uz mērķi tendēts.

Pievienojies Stila Ābecei

Image by Harper Sunday

1

bottom of page