top of page

....vienu rītu es pamodos, un...

Kāpēc sievietēm ir tik biedējoši pieaugt un novecot?


Skaistums un jaunība ir mūsu nenovērtējamais sieviešu kapitāls, kura zaudēšana, saskaņā ar daudzu ikdienas pieredzi, noved pie vientulības, kompleksiem, aizejošiem vīriem, kuriem viena pusmūža krīze nomaina citu, garantētiem zaudējumiem ļoti lielajā konkurencē par sen aizņemtiem prinčiem, kuri arī dzīvo par 10-20 gadiem mazāk nekā viņu novecojošās princeses - un tā tālāk un tā pa apli. :D :D :D :D :D

Grumbas vīrieša sejā padara viņu seksīgāku, gudrāku un viedāku :D Tas ir, vēl pievilcīgāku! Bet mājiens par jaunu grumbu sievietes sejā… nu Jūs jau zināt, uz ko tas vedina domāt.


Uz šīm bailēm ir balstīta vesela nozare- skaistuma industrija. Viņi prot pakutināt nervus. Viņi spēlē ar sliktākajām un biedējošākajām cilvēka jūtām. Bet vecums un noteiktas izskata izmaiņas joprojām ir neizbēgamas. Un, godīgi sakot, jo vairāk es vēroju tos, kuri izmanto dažādas “adatu terapijas”, jo ​​mazāk es ticu to efektivitātei un iedarbībai.


Pirmās bailes saistītas ar vecuma izmaiņām es pati sajutu 35 gados. Reiz es paskatījos spogulī, un tur ... Viņa- jauna sieviete, it kā nekas tāds….

Sirdī man ir maksimums 24!!! :D Bet spogulī – vairs gluži ne 24 :D

Un attiet jūriņā :D


Jāatzīstas, ka mans raksturs man īsi neļāva ieslīgt ilgstošās pārdomās par šo “problēmu” :D

Pēc kādas nedēļas, noteikti, es pamodos un nolēmu, ka esmu konjaks: +1 gads pasē ir iemesls kļūt skaistākai, gudrākai un laimīgākai! Un ja es kaut ko nolemju, tad viss :D raksturs man tāds, raksturs! Tagad man ir 37 gadi. Es domāju, ka man šajā jautājumā veicās lieliski :D


Es nebaidos skatīties pat 40 gadus uz priekšu, jo zinu, ka izskatīšos forši savā vecumā! Tas noteikti nav par grumbu neesamību. Man viņas ir jau tagad. Tas ir par manu labāko versiju jebkurā vecumā!!

Šī mana versija sastāv no daudziem parametriem:

1) veselīgs dzīvesveids,

2) atteikšanās komunicēt ar toksiskiem cilvēkiem,

3) sports,

4) meikaps. Mana profesionālā formula (ak vai jā- esmu arī vizāžiste diplomā): jo vecāka, jo mazāk grima.

5) matu krāsa – jāatzīstas, man kā dabīgai blondīnei šis jautājums nav aktuāls, bet es nokomentēšu. Novecojot, ir jābūt uzmanīgām attiecībā uz to, kādā krāsā matus krāsojam. Viens pareizs lēmums - un mīnus 15 gadi. Nepareizi - plus 15 gadi pie pasē rakstītā un nenoteikta vecuma, dzīves nomocīta tante katru dienu tev pamirkšķinās spogulī.

6) Vai esat dzirdējuši par ageismu drēbēs? Tas ir tad, kad dēļ vecuma ieteicams pārtraukt kaut ko valkāt. Parasti šie paši laipnie cilvēki nekavējoties Jums iesaka arī matus griezt īsākus, valkāt svārkus garākus un izturēties pieticīgāk- nespīdēt, dodot ceļu jauniešiem. Esmu tā kā pret šādu nostāju :D VISU var valkāt. Vienīgais jautājums ir, KĀ tieši Jūsu konkrētajā gadījumā labāk to darīt.


Ja gar Jūsu durvīm pastaigājas skaitļi 35, 40, 45, 50 ... utt. un Jūs sākat būt nomākta un izmisusi, no spoguļa uz jums skatās kāda nepazīstama sieviete, Jūs izskatāties vecāka par saviem gadiem, kaut arī nebūt neesat gatava pārvērsties par tantiņu, kā arī netaisāties apmeklēt visas jaunību atjaunojošās procedūras pēc kārtas, tad jums būtu jāzina, ka pie punktiem- matu krāsa un skapja saturs ir iespējams sākt strādāt uzreiz, nekavējoties un tas neprasa ilgstošu psihoterapijas kursu gadu garumā.


Koko bija taisnība: ja sieviete līdz 30 gadu vecumam nav iemācījusies būt skaista, tad viņa ......... vispār Koko par šādām sievietēm izteicās rupji un es to necitēšu. Es teikšu savādāk: viņa diemžēl nav sapratusi un iepazinusi sevi. Velti!
Bet ja Jūs, tāpat kā es, nolemjat kļūt par konjaku, laipni lūdzam kļūt par savu labāko versiju!


Kommentare


bottom of page