top of page

TOP 10 LIETAS MŪSDIENĪGAI BĀZES GARDEROBEISkapis pilns ar mantām, bet joprojām nav ko vilkt. Nekas nesader kopā. Nopirku modernu kleitu, bet nezinu, ar ko vilkt. Pastāvīgi tērēju naudu drēbēm, jo, nopirkusi vienu blūzi, es tai piepērku svārkus, kurpes un somu, pretējā gadījumā nav ar ko to valkāt ...


Un tā ir tikai maza daļa no problēmām, ar kurām meitenes nāk mācīties, lai iemācītos sakomplektēt bāzes kapsulas, kurās ar aizvērtām acīm viss iet kopā ar visu.


Starp citu, daudzi, pieminot frāzi "bāzes garderobe", izbola acis un novīpsnā. Tos arī var saprast. Tikai slinkais nav uztaisījis internetā ierakstu par "lielo un briesmīgo".


BĀZES GARDEROBE

ŠO agrāk uzskatīja par bāzes garderobi! Bet vispār… kāpēc agrāk? Vēl tagad daudzi tā uzskata!!!!

Kaut kas melnbalts, kas patiesībā ir piemērots tikai biroja darbam. Lai gan, pagaidiet, ir daudz smukākas iespējas strādāt birojā!


Protams, visas lietas garlaicīgajā attēlā ir iespējams miksēt savā starpā, no tām var izveidot daudzus komplektus. Tagad iedomājieties, vai vēlaties valkāt ŠO KATRU dienu? Un vai tiešām bērnu rotaļu laukumā Jums tik ļoti ir nepieciešama kleita- futlāris? Galu galā, saskaņā ar lielāko daļu tiešsaistes stilistu, tam ir jābūt katrā bāzes drēbju skapī.


KĀ IZVEIDOT BĀZES GARDEROBI?

Kā saka, patiesība ir kaut kur ārā. Bāzes garderobes galvenais uzdevums ir, lai tajā esošās lietas būtu 100% piemērotas viena otrai. Attiecīgi, lai lietām būtu šāda daudzpusība, tām ir jāpiemīt šādām īpašībām:


· Ar visvienkāršāko piegriezumu un dizainu

· Saskaņotas pēc krāsas

· Viss! Nekas cits nav vajadzīgs!


Acīmredzot, jo vienkāršāks griezums, jo lielāka iespēja, ka lieta būs ideāls pāris jebkurai citai lietai.


Šajā gadījumā lietas var būt jebkurā krāsā. Ja vēlaties, tās var būt spilgtas, ieturētas un ar printu. Tas ir atkarīgs tikai no jūsu vēlmēm un dzīvesveida. Un, protams, no spējas kombinēt krāsas.


Bāzes garderobe ir universāla. Lietas tajā- nav. Katram no mums tās būs atšķirīgas. Kāds nevar iedomāties savu dzīvi bez džinsu pāra. Kāds var atteikties no papēžiem. Kādam garderobē vajadzīgas lietišķas lietas. Dažiem no tādām vispār nav jēgas. Un tā tālāk.


Jau daudzus gadus nodarbojos ar garderobes konstruktoru izgatavošanu. Un 90% gadījumu no lietām casual stilā - tiem, kas vēlas izskatīties stilīgi, ikdienai adekvāti, moderni, mēreni moderni, ātri no rīta sagatavoties, ar savu izskatu nevienu neievest kultūršokā, būt patīkamam un saprotamam vairumam cilvēku darba un personīgās dzīves ietvaros, nebārstīt naudu vienreizlietojamo apģērbu dēļ, izskaties elitāri un labi, justies ērti izvēlētajā apģērbā.


Mums nevajag ciest, vai ne? :)


Es atkārtoju, katrai meitenei bāzes lietu saraksts ir atšķirīgs. Imidža Klasē mēs analizējam kapsulu piemērus, kas ietver no 7 līdz 40 bāzes lietām. Pamatojoties uz tiem, jūs varat izveidot ideālu bāzes garderobi un vairs nedomāt par to, ko valkāt.


Šodien parādu savas TOP 10 bāzes lietas, no kurām var izgatavot garderobes kapsulu.


10 LIETAS BĀZES GARDEROBEI

Es parādu piemērus bāzes lietām, kuras ir iekļautas lookos, kas pēc iespējas vairāk tiek veidoti no "bāzes".


BĀZES SVĀRKI

Zīmuļsvārki, plisē, A, mini, midi. Izvēlieties sev piemērotāko.


BĀZES BIKSES

Šauras, taisnas, kuloti, garas, platas, ar un bez buktēm – tos var valkāt ar jebkuriem apaviem jau sen!


DŽINSI

Ievads nav vajadzīgs. Izvēlieties stilu, pamatojoties uz savu figūru.


ŽAKETE

Izvēlies to, kas labi sader ar biksēm, un džinsiem, un kleitām, un ... vispār izvēlies bāzes!


KĀRDIGANS

Jo garāks, jo labāk! Bolero ir vienreizēja tendence!


BLŪZE

Ak, ja jūs zinātu, cik daudz stilīgu bāzes blūzes ir, ko ir viegli savienot ar svārkiem, biksēm, džinsiem, šortiem.


Vai vēlaties beidzot uzzināt, kur tādas tiek pārdotas? Tad reģistrējieties “gaidīšanas sarakstā” jaunajam iepirkšanās ceļvedim no Imidža Klases, lai saņemtu to par labāko cenu!

Ceļvedī būs vairāk nekā 1000 lietu garderobes kapsulai, kura neizies no modes, kuras esmu personīgi izvēlējies jums pašreizējās kolekcijās, kā arī dāvanā saņemsiet aksesuāru ceļvedi.

Bet tikai pirkuma gadījumā no waiting list!KLEITA

Tikai ne a la Karen Millen futlārkleita. Taisna piegriezuma, daļēji piegulošs siluets.

Tās var valkāt ar jostu vai bez tās. Taisnas, trapeces, kokoni - meitenes, ir tiiik daudz modernu bāzes kleitu, izmetiet "tantes" kleitas ar pufīgiem svārkiem no vidukļa- to gadsimts ir beidzies.


Vai vēlaties izskatīties jauna un stilīga, neskatoties uz gadskaitli pasē?
SPORTA APAVI

Vai kurpes, puszābaki, zābaki, kedas, baleta kurpes. Vai varbūt tavā klimatā vajag tikai siltus zābakus? Vai stilīgas flip flops ar sandalēm?

Bāzes apavi joprojām tiek lietoti! Galvenais ir pareizi izveidot savu apavu garderobi, lai apavi patiešām piestāvētu visām drēbēm, nevis tikai pāris atsevišķiem apģērbiem.


SOMAS

90% somu veikalos ir vienreizējās lietošanas atkritumi. Tāpēc ir tik svarīgi mācēt izvēlēties somas, kas izskatīsies dārgāk, nekā maksā, neiziet no modes arī nākamajā dienā un spēs piestāvēt visām lietām garderobes kapsulā.


MĒTELIS

Bāzes mētelis der pie jebkura apģērba un apaviem! Tāpat kā bāzes dūnu jaka, kažoks, ādas jaka un citas virsdrēbes. Triks ir:

*Zināt, kā tie izskatās

*Zināt, kādos zīmolos tādus pārdod


Atbildes uz abiem jautājumiem ir atrodamas jaunajā Imidža Klases iepirkšanās ceļvedī. Ja vēl neesat “gaidīšanas sarakstā”, šeit ir links.Opmerkingen


bottom of page