top of page

Pieteikšanās kursam!

Jūs jau zināt, ka imidžs sastāv no ļoti daudziem saskaitāmajiem un ar tiem jāstrādā ir kompleksi- nevar darboties tikai ar kādu vienu jomu, jo no vienas ir atkarīga kāda cita un tā uz riņķi. Ilgu laiku es strādāju kā Imidža konsultants ar biznesa kompāniju darbiniekiem un mums bija atstrādāta programma, kura deva 100% rezultātu. Ņemot vērā šo programmu, uzlabojot, modificējot to un pievienojot tai vēl dažus svarīgus jautājumus... pielāgojot to 21.gs. ir tapis mūsu pamata kurss. Turklāt katru reizi mēs kaut ko uzlabojam- tā ir arī šoreiz!!!


Kā notiks apmācības?

1) Jūs saņemsiet 14 video nodarbības. Katra nodarbība ir veltīta kādai tēmai. Cienot Jūsu laiku tās nebūs garākas par 30min (es cenšos būt īsa, kodolīga, konstruktīva). Jūs to varat noskatīties jebkurā Jums ērtā laikā un vietā.


2) Jums būs pilnīgs mans atbalsts apmācību laikā, jo Jums būs jāiesūta 7 mājas darbi un Jūs saņemsiet manu personīgu atbildi un komentārus. Atgriezensikā saite apmācību procesā ir ļoti būtiska- tikai praktizējot uzņemto informāciju mēs to nostiprinām savā apziņā, un tas izveidojas par mūsu paradumu. No šī brīža visos Imidža Klases kursos darbs norit burtiski 1:1 ar mani kā Jūsu mentoru- es sekošu līdzi, lai Jūs nenovirzītos no uzņemtā kursa un atbildēšu uz Jūsu jautājumiem tik ilgi un tik smalki, līdz Jūs man par katru tēmu teikiet “Ieva- ir, es visu sapratu”!


3) Katru dienu Jūs saņemsiet no manis 5 min mazo darbiņu katrai dienai par “iekšiņu”. Šie uzdevumi ir paredzēti Jūsu iekšējās pasaules sakārtošanai, sevis labākai iepazīšanai ceļā uz savu personīgo imidžu un meklējot atbildi- kāda, kas tad es īsti esmu, kāda vēlos būt, kā vēlos, lai citi mani uztver un redz, kāds ir mans mērķis. Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem un uzdevumi nebūs jāiesūta man- tas ir paredzēts Jums pašai. Bet, protams, ja radīsies jautājumi šo uzdevumiņu pildīšanas laikā- es būšu tur, lai uz tiem atbildētu, palīdzētu un ja būs nepieciešamība pat uzrīkosim onlain tikšanos, lai svarīgākos jautājumus izrunātu.


Tātad smalkāk par 1. daļu, jo tā skar ļoti taustāmu tēmu: garderobe un izskats.

Šeit būs visas tēmas, kuras ir iekļautas pamata kursā:

1) Ievadnodarbība

2) Krāsu tipoloģija. Krāsu palete.

3) Krāsas apģērbā. Krāsu kombināšana.

4) Proporcijas un to radītā ilūzija

5) Printi un to kombinēšana.

6) Casual stils

7) Kapsulas aksesuāri

8) Kapsulas somas

9) Kapsulas apavi

10) Garderobes revīzija

11) Tottal look

12) Kapsulas garderobe

Bonusā:

13) Ikdienas make up. Matu krāsas izvēle.

14) Stāja. Gaita. Pozēšana.


!!!!!! ŠĪ KURSA IETVAROS JUMS NAV JĀIEGĀDĀJAS NEVIENS APĢĒRBA GABALS UN JUMS NAV JĀDODAS UZ VEIKALU UN JĀPIELAIKO APĢĒRBI UN JĀSŪTA MUMS FOTOGRĀFIJAS NO VEIKALIEM!!!!! Mēs strādāsim ar to, kas jau atrodas Jūsu skapjos... mēs esam 99% pārliecināti, ka tur jau VISS IR, tikai Jūs nemākat to ieraudzīt, "pagatavot" un pasniegt. Pēc kursa Jums būs skaidra vīzija un saraksts ar lietām, kuras vēl nepieciešamas, ja tādas būs.


Ja mēs runājam smalkāk par 2. daļu- par, to, kur darbs būs ar savu personīgo "iekšiņu", tad tā ietvers tādas jomas un jautājumus kā: kas es esmu, ko es gribu pateikt apkārtējiem ar saviem vārdiem, ar savu izskatu, ar saviem darbiem. Vai manas domas mani turp ved? Kurp ved manas domas? Kā panākt, ka apkārtējie mani pareizi saprot? Kādi ir mani mērķi? Kā es dodos uz šiem mērķiem? Sievišķība. Sazemējums, Līdzsvars. Atbildība. Vai manī ir gana daudz pašpārliecības, lai es nebaidītos pateikt pasaulei to, ko es vēlos tai pateikt? U.t.t.


Lēnām un nesteidzīgi lobot šo sīpolu kārtu pa kārtiņai mēs nonāksim pie tā, ka Jūsu iekšējā pasaule saskan ar to kā Jūs sevi pasniedzat ārpasaulei un ārpasaule Jūs uztver tieši tā kā Jūs vēlaties. Jūsu priekšā pavērsies durvis, kuras līdz šim nezināja, ka tām Jums ir jāatveras!!!!!


Kursa maksa- 180Eur


Lai reģistrētos kursam ir jāaizpilda šī anketa:Mēs ar Jums sazināsimies dažu dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas.

Ja rodas kādi jautājumi saistībā ar kursu, tā orgazināciju vai tēmām:

imidzhaklase@gmail.com

Kommentare


bottom of page