top of page

PAR PIEGULOŠO SILUETU UN BĀZES GARDEROBES DERĪGUMA TERMIŅU

Es jums atgādinu, ka šonedēļ es jums izveidoju piezīmju ciklu par moderno modi (precīzāk, kas no tās ir palicis pāri) un mūžīgo bāzes garderobi, kuru daudzi no Jums vēlas iekārtot savos skapjos. Spoileris - mēs gatavojamies nonākt pie personīgā imidža, un tas ir pat foršāk nekā tikai laba bāzes garderobe.

Nekārtība galvā = juceklis garderobē.

Zemāk redzamais attēls ir piemērs tam, kā var uzšūt vienu un to pašu apģērbu.


Putekļu mēteli, piemēram.

Ir pamata griezums - tāds neitrāls griezums, uz kura nav nekā lieka, ne domu lidojuma, ne dizainera radošā redzējuma pēdas.

Un ir putekļu mētelis ar laika pēdām un īpašu dizainu. Tas ir, ar "novirzēm" no šīs universālās bāzes.

Piemēram, Burberry ideāls pamata putekļu mētelis tika radīts pirms 100 gadiem. Šis ir jautājums par bāzes garderobes derīguma termiņu.

Bet kopš tā laika, lai padarītu to jautrāku jums, interesantāku dizaineriem un izdevīgāku modes biznesam, šis putekļu mētelis ir dažādos veidos “pārrakstīts”. Un ļoti veiksmīgs vairumā gadījumu.

Tātad, šis "pamatu pamats", no kura mēs priekā gavilējam, pastāv. Cita lieta, ka daudzi vienkārši nezina, KĀ tas izskatās (un šeit es gribētu jūs uzaicināt uz mūsu pamatkursu, nevaru vairs to noslēpt :))))

Un principā, ja jūs zināt, kā tas izskatās, daži var aizvērt garderobes jautājumu uz mūžu, nopērkot kaut ko tādu, kas neizies no modes, jo savā ziņā tas tajā arī nekad nav ienācis.

Bāze ir kā labas manieres, audzināšana un uzvedības kultūra.

Vai ir moderni būt kulturālam cilvēkam? Dīvains jautājums, vai ne? Vai spēja būt labi audzinātam un kulturālam cilvēks aizies no modes? ES ceru ka nē.

Vai ik pa laikam parādās moderni uzvedības paradumi, kas nav pretrunā ar kultūras uzvedības pamatiem sabiedrībā, bet kaut kā ietekmē šīs uzvedības daudzveidību? Nu jā. Kādreiz bija modē skūpstīt sieviešu rokas, tagad tas ir ļoti "kovidi". Šis saziņas veids ir zaudējis savu nozīmi neatgreizeniski :-)

Līdzīgi ir ar drēbēm, kas kādā brīdī bija ļoti aktuālas. Viss, kas kādreiz bija modē, iziet no modes.

Vai tas atkal atgriezīsies modē? Kas zina :-)

Tikai par bāzi mēs varam teikt, ka tā ir vairāk vai mazāk stabila kā noteikts standarts.

Vai tam ir derīguma termiņš? Noteikti. Bet tas ir liels un cieši saistīts ar globālām svārstībām pasaulē un sabiedrībā. Ne ar to, kas ir modē- kas šos notikumus atspoguļo tikai lupatu un aksesuāru valodā.

Bāze, kuru mēs tagad valkājam, pirms 7-10 gadiem veidojās īpašos griezumos tieši globālo izmaiņu iespaidā. Un pagaidām viņa dzīvo un dzīvos. Ja jūsu pamatgriezumam ir vēl arī kvalitatīvs audums un izturīgi diegi, tad tas ir ļoti izdevīgs pirkums.

Tagad to visu es rakstu un es saprotu, cik daudz vēl ir "riņķī un apkārt", visādas nianses un atzari no tēmas, bet raksta lielums neļauj paplašināties….


Pārejam pie piegulošā silueta

Meitenes, silueti vienmēr ir bijuši

un būs:

* uz figūras (piegulošs),

* daļēji piegulošs

* brīvs

Kaut kas dažos periodos var būt modernāks, mazāk modīgs. Bet tie ir pamata silueti, ja jūs neesat modiste - nospļauties, kā saka, izvēlieties savu iecienītāko.

Viņa izvēle ir saistīta ar jūsu stila “pamata kodolu” un ķermeņa uzbūves iezīmēm. Tas ir, mode šeit nav galvenā.

Bet apģērba griezums ar jebkuru no šiem stiliem var būt novecojis, bāzes un moderns.

Kuru izvēlēsieties? Izlemj katra pati. Es nepabeidzu tēmu, man vienkārši pietrūkst zīmju un vietas rakstā, taču katrai no šīm izvēlēm ir sekas:

· iespaids, ko radāt šajās drēbēs, neatkarīgi no tā, vai tas palīdz jums sazināties, vai, gluži pretēji- traucē

· sajūtas tajā: spārnota vai lūdzu, paslēpiet no visiem

· atbilstība

· rentabilitāte - jebkuram vienreizējam pirkumam jābūt apzinātam, nevis nejaušam

Turpinājums sekos:-)...

Comentários


bottom of page