top of page

Mūsu pirmais kurss!

Esam priecīgi Jums paziņot, ka mūsu pirmais kurss sāksies 01.02.2021!!!


Jūs jau zināt, ka imidžs sastāv no ļoti daudziem saskaitāmajiem un ar tiem jāstrādā ir kompleksi- nevar darboties tikai ar kādu vienu jomu, jo no vienas ir atkarīga kāda cita un tā uz riņķi. Ilgu laiku es strādāju kā Imidža konsultants ar biznesa kompāniju darbiniekiem un mums bija atstrādāta programma, kura deva 100% rezultātu. Ņemot vērā šo programmu, uzlabojot, modificējot to un pievienojot tai vēl dažus svarīgus jautājumus... pielāgojot to 21.gs un 2021.gadam ir tapis mūsu pamata kurss, kurš saucas "105 pārmaiņu dienas". Turpmākajos Instagram ieraksots es mazliet vairāk izvērsīšu skaidrojumu kāpēc tieši 105 dienas, jo tam ir ļoti būtiska nozīme, bet tā nu tas ir- mēs darbosimies ar sevu ārējo un iekšējo veidolu 105 dienas!


Kā notiks apmācības?

1) Jūs saņemsiet 14 video nodarbības. Katru pirmdienu vienu nodarbību. Katra nodarbība ir veltīta kādai tēmai. Cienot Jūsu laiku tās nebūs garākas par 30min (es cenšos būt īsa, kodolīga, konstruktīva).

2) Jums būs pilnīgs mans un citu speciālistu personīgs atbalsts apmācības laikā, jo Jums būs jāiesūta 7 mājas darbi un Jūs saņemsiet mūsu personīgu atbildi un komentārus. Atgriezensikā saite apmācibu procesā ir ļoti būtiska- tikai praktizējot uzņemto informāciju mēs to nostiprinām savā apziņā, un tas izveidojas par mūsu paradumu.

3) Mums būs izveidots slēgtais IG konts visām kursa dalībniecēm, kurā Jūs saņemsiet 5 min mazo darbiņu katrai dienai ar garāku paskaidrojumu par attiecīgo tēmu vai nu rakstiskā formā vai manā personīgi Jums ierakstītā video. Šie uzdevumi ir paredzēti Jūsu iekšējās pasaules sakārtošanai, sevis labākai iepazīšanai ceļā uz savu personīgo imidžu un meklējot atbildi- kāda un kas tad es īsti esmu, kāda vēlos būt, kā vēlos, lai citi mani uztver un redz, kāds ir mans mērķis. Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem un uzdevumi nebūs jāiesūta mums- tas ir paredzēts Jums pašai. Bet, protams, ja radīsies jautājumi šo uzdevumiņu pildīšanas laikā- mēs būsim tur, lai uz tiem atbildētu, palīdzētu un ja būs nepieciešamība pat uzrīkosim onlain tikšanos un svarīgākos jautājumus izrunāsim.


Tātad smalkāk par 1. daļu, jo tā skar ļoti taustāmu tēmu: garderobe un izskats. Šeit būs visas tēmas pa nedēļām, kuras ir iekļautas pamata zināšanās:

1) Ievadnodarbība

2) Krāsu tipoloģija. Krāsu palete.

3) Krāsas apģērbā. Krāsu kombināšana.

4) Proporcijas un to radītā ilūzija

5) Printi un to kombinēšana.

6) Casual stils

7) Tottal look

8) Garderobes revīzija

9) Kapsulas garderobe

10) Kapsulas aksesuāri

11) Kapsulas somas

12) Kapsulas apavi

13) Ikdienas make up. Matu krāsas izvēle.

14) Stāja. Gaita. Pozēšana.


!!!!!! ŠĪ KURSA IETVAROS JUMS NAV JĀIEGĀDĀJAS NEVIENS APĢĒRBA GABALS UN JUMS NAV JĀDODAS UZ VEIKALU UN JĀPIELAIKO APĢĒRBI UN JĀSŪTA MUMS FOTOGRĀFIJAS NO VEIKALIEM!!!!! Mēs strādāsim ar to, kas jau atrodas Jūsu skapjos... mēs esam 99% pārliecināti, ka tur jau VISS IR, tikai Jūs nemākat to ieraudzīt, "pagatavot" un pasniegt.


Ja mēs runājam smalkāk par 2. daļu- par, to, kur darbs būs ar savu personīgo "iekšiņu", tad tā ietvers tādas jomas un jautājumus kā: kas es esmu, ko es gribu pateikt apkārtējiem ar saviem vārdiem, ar savu izskatu, ar saviem darbiem. Vai manas domas mani turp ved? Kurp ved manas domas? Kā panākt, ka apkārtējie mani pareizi saprastu? Kādi ir mani mērķi? Kā es dodos uz šiem mērķiem? Sievišķība. Sazemējums, Līdzsvars. Atbildība. Vai manī ir gana daudz pašpārliecības, lai es nebaidītos pateikt pasaulei to, ko es vēlos tai pateikt? U.t.t.

Lēnām un nesteidzīgi lobot šo sīpolu kārtu pa kārtiņai mēs nonāksim pie tā, ka Jūsu iekšējā pasaule saskan ar to kā Jūs sevi pasniedzat ārpasaulei un ārpasaule Jūs uztver tieši tā kā Jūs vēlaties. Jūsu priekšā pavērsies durvis, kuras līdz šim nezināja, ka tām Jums ir jāatveras!!!!!Tā kā šis ir mūsu pirmais kurss, tad arī samaksa par to šoriez ir simboliska- 105Eur.

Jūsu iegūldījums sevī Jums izmaksās katru dienu tieši 1Eur :D


Tātad kurss noritēs 01.02.2021- 03.05.2021

Lai reģistrētos kursam ir jāaizpilda šī anketa:Mēs ar Jums sazināsimies dažu dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas.

Ja rodas kādi jautājumi saistībā ar kursu, tā orgazināciju vai tēmām: imidzhaklase@gmail.com

留言


bottom of page