top of page

Kas ir sociālais lifts un uz kurieni ar tādu brauc?

Vienā no ierakstiem savā personīgajā IG profilā es rakstīju, ka apzināti tiecos uz noteiktu sociālo loku, uz kuru saņēmu pāris dīvainus komentārus, ka parastie cilvēki mani nav tīkami un "tad lūk kāda Tu esi"!

Noprecizēsim kāda?! :D

Man ir 3,5 profesijas un es esmu strādājusi katrā no tām ne vienu gadu vien!!! Šobrīd esmu tērpu māksliniece un baleta studijas vadītāja (man apkārt ir laimīgas, rozā trīsgadnieces un bohēmiski teātra mākslinieki vienlaicīgi) :D Lūk, tāda es esmu!! Nav ne jausmas, kuru slāni tajā brīdī bija domājis komentētājs :D


Iedomājaties- Jūs vienu nakti staigājat nedrošā vietā, tā smaržo pēc urīna, trotuārs nospļaudīts, apkārt mētājas atkritumi, no stūra var parādīties dīvainas personas, vai nu aplaupīs, vai vēl ko nelāgu var nodarīt. Un jūs dzīvojat šajā kolorītajā rajonā, un jums nav iespēju no tā pārvākties kaut kur citur.

Lai tur justos labi un samērā droši, jums vai nu jābūt tādam pašam kā tiem, kas parādās no stūra, lai viņiem liktos, ka esat no savējais no pirmā acu uzmetiena- Jūs neaiztiktu un izturētos ar maigumu :D . Vai nu tomēr jāpārvācas. Jo cilvēki tomēr ir kā dzīvnieki. Ja jums nav vienas asinis, tad kā saka “vai nu Jūs viņus, vai viņi Jūs”. Un šajā rajonā tādu tipāžu ir vairāk. Tātad viņi satricinās jūsu sirdsmieru un nervus uz katra soļa.

D - drošība

K - komforts

I - ienākumi

V - vide

L - dzīves Līmenis

V - veselība

Šie visi ir svarīgi vārdi tiem, kuri, tāpat kā es, dzimuši tajā rajonā un skaidri sapratuši, ka šāda dzīve nav variants!

Vai vēlaties mainīt savu dzīvi uz labo pusi? Tad jums ir nepieciešams sociālais lifts - mehānisms sociālā statusa paaugstināšanai (vai pazemināšanai).

Jums ir jātiek citā stāvā, lai nokļūtu sev vēlamā vidē. Un cilvēki ir dzīvnieki, atceries, vai ne? Un, ja viņu stāvā nonāk svešinieks, kurš runā, ģērbjas, neuzvedas tā, kā tur ir ierasts, viņš ātri Jūs nolaidīs atpakaļ tajā pašā liftā un netiksiet Jūs pieņemts viņu “smilšu kastē”.

Bet Jūs patiešām vēlaties dzīvot drošā rajonā, strādāt labi apmaksātu darbu, satikt princi baltā mersedesā, mierīgi dzemdēt, nodrošināt labu medicīnisko aprūpi sev un vecākiem vecumdienās, atrast sev un vīram patīkamu vidi uzticamu un veiksmīgu draugu veidolā, kā arī bērniem sniegt izglītību un sakarus, lai viņi pat teorijā nezinātu par šāda Jūsu rajona esamību ar dīvainiem cilvēkiem, apmeklētu labus restorānus un veikalus un justos tajos savā vietā, izbaudītu dzīvi, kuru jūs dzīvojat VIENU REIZI. Īsāk sakot, jūs nevarat palikt tajā šausmīgajā rajonā!

Laba izglītība, veiksmīga laulība, karjera, bizness, ģimene var kļūt par sociālo liftu.

Atstāsim ģimeni kā doto no dabas, tas nav Jūsu ietekmes zonā. Ja jūs esat audzis aizdomīgā rajonā, bet mīlestībā - tas ir miljons reizes labāk nekā bez mīlestības, bet ar angliski runājošu guvernanti un vienmēr aizņemtiem vecākiem. Pārējais ir Jūsu rokās!

Nospiežam pogu, izsaucam liftu un dodamies uz stāvu, līdz kuram mums ir pietiekami daudz izglītības un pārliecības.

Un bieži izrādās, ka, lai arī ir izglītība, bet pārliecība – kaut kur pazaudējusies stipri!!

Un vispār…. kā viņi ģērbjas un uzvedas tajā stāvā? Ir biedējoši doties šajā nezināmajā, varbūt Tevi nepieņems un aizsūtīs stipri tālu. Šīs bailes tiek reģistrētas mūsu dns, un noraidīšana un nepieņemšana ir līdzvērtīga nāvei un bojā ejai. Viens nav karotājs. Tāpēc daudzi nemēģina izkļūt no pazīstamās, bet neērtās vides ģimenē vai darbā.

Kā apģērbs ietekmē panākumus?

Pašapziņa ir nenovērtējams resurss. Spēja izskatīties reprezentabli ir jūsu “universālais uzvalks”, kurā Jūs patiksiet un izskatīsieties kā savējā, lai kur Jūs būtu sataisījusies nokļūt. Lai nodzīvotu savas laimīgākās un veiksmīgākās dzīves iedomāto scenāriju ar darbu, ienākumiem, vīru un savu sapņu vidi.

Un es neredzu neko sliktu, darbā pie savas izglītības, profesionālajām un cilvēciskajām īpašībām, apzinātības, veselības un izskata, reprezentativitātes un spējas baudīt dzīvi, nevis lemtām ciešanām līdz aiziešanai pensijā neērtos apstākļos.

Es jau ilgu laiku braukājos ar savu liftu un izkāpju visās pieturās. Katru reizi atdarinot vidi, dodot tai labumu un iegūstot labumu sev. Es braucu ar liftu uz savu sapņu dzīvi :-) Un spēja izpatikt un pielāgoties ārēji un uzvedības līmenī jebkurai videi man palīdz uzlabot dzīves līmeni, drošību, komfortu un rada prieku.

Man vajadzīgās durvis atveras pirms manis, cilvēki smaida, palīdz, izturas ar cieņu un līdzjūtību, uzticas, es saņemu pieklājīgu honorāru par savu darbu, aicina mani uz interesantiem projektiem ne tikai tāpēc, ka esmu kārtīgs, profesionāls un veiksmīgs cilvēks, bet arī tāpēc, ka mans izskats korelē ar to - es izskatos kā kārtīgs, profesionāls un veiksmīgs cilvēks.

Atcerieties teicienu par vīru, kuru skata no cepures?

Gribi būt priekšnieks, ģērbies tā, it kā Tu jau esi priekšnieks!

Un ir jāatceras par visu koučingu principu "atspoguļot nepieciešamo vidi, lai kļūtu tai saprotams un pieņemams".

Viss sākas ar izskatu un komunikācijas manieri. Cilvēki vēlas būt starp savējiem. Svešinieki ir redzami uzreiz.

Neveiksmīgas intervijas, savādi pielūdzēji, augstprātīgs serviss, neadekvāta svešu cilvēku attieksme dažkārt (!) Ir saistīta ar mūsu pašu neadekvātajiem apstākļiem un apkārtni. Gadās, ka arī cilvēkam ir nauda, ​​bet sociālais statuss ir ārēji nesaprotams un attieksme pret cilvēku ir atbilstoša ... Vīru skata pēc cepures! Līdz dvēselei vēl tikt vajag :)

Katrā stāvā, uz kuru ved lifts, ir savi noteikumi. Mainieties! Esiet iederīgs! Nosūtiet pareizos signālus un ziņojumus, izmantojot arī savu izskatu.


Pievienojieties TAI videi, pretendējiet uz TO darbu un ienākumu līmeni, attiecībām un dzīves līmeņa, kuru esat pelnījis un kuru vēlaties!

Ja jūs ilgu laiku neesat mainījies un rodas neatbilstības sajūta, tad Jums uz liftu, kurš ved uz Imidža Klasi, lai panāktu iekšējā un ārējā līdzsvaru, pašcieņas un veselīgas pašpārliecinātības līdzsvaru, apzināta patēriņa un labas gaumes līdzsvaru. Investīcijas sevī vienmēr atmaksājas daudzkārt un visās dzīves jomās!

Comentarios


bottom of page