top of page

Iepirkšanās ceļvedis

Cik daudz laika nepieciešams, lai:

· izskatītu visas pavasara- vasaras apģērba kolekcijas un aksesuārus

· noteiktu tās lietas, kuras kļūs par veiksmīgiem un rentabliem pirkumiem stilīgai garderobei, kurā viss ar visu saskan

· atsijātu visu nevajadzīgo, neaktuālo, novecojušo un atklāti kaitīgo tieši tai pašai- Tavai ideālajai garderobei?


Kādam būtu par maz pat ar pāris mēnešiem šim darbiņam! Tāpēc es to izdarīju Jūsu vietā!

Tātad tagad vari iedomāties, ka ne tikai devies iepirkties cerībā atrast vismaz kaut ko interesantu, bet gan devies iepirkties pa pārbaudītāko un stilīgāko iepirkšanās maršrutu, kuru Tev bija sagatavojis stilīgākais stilists ar nevainojamu gaumi, kurš zina visus "tips and tricks" un var atrast stilīgākās lietas par vislabāko cenu, ietaupot ne tikai laiku un nervus, bet arī naudu!

Cik stundas Tu pavadītu ar stilistu 22 veikalos? Iespējams, ka pāris nedēļas 😂 Viena stunda iepērkoties kopā ar stilistu maksā aptuveni 65€.

Šķir vaļā šo ceļvedi uz pavasara-vasaras kolekcijām tūlīt pat!

Šajā ceļvedī Jūs sagaida vairāk kā 1000 stilīgāko lietu izlase, kuras ir akceptējusi Imidža Klase.

Kā patīkamu bonusu es šajā ceļvedī pievienoju arī aksesuārus un apavus.

Izlasē redzēsiet arī dažas bāzes virsdrēbes (zinu, zinu, vasara priekšā), lai Jūs varētu tās iegādāties ar maksimālāko atlaidi, jo aizejošās sezonas apģērbiem drīz sāksies izpārdošanas. Tā kā esmu izvēlējies Jums BĀZES virsdrēbes, tad šīs lietas nezaudēs savu aktualitāti, un Jūs tikai būsiet ieguvēja iegādājoties tās uz atlaidēm.

Ceļvedī ir iekļautas preces no divām cenu kategorijām:· demokrātiskais "mass market"

· vidējās cenas sektors- middle


Izlasē redzēsiet gan aktuālo bāzi, gan modernu bāzi, gan skaistas vasaras kleitas un dažus peldkostīmus, kas mums vasarā ļoti noderēs.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā atlasē piedalās tikai zīmoli, kuriem ir interneta veikali desmitiem valstu. Tāpēc, ja saite novirza uz zīmola vietni Spānijā un, piemēram,


tagad atrodaties Francijā, vienkārši meklējiet to pašu zīmola vietnē Francijā. Diemžēl vienā bildē varam ievietot tikai vienu saiti. Un tā kā mūsu lasītājas ir no visas pasaules, kā arī šobrīd ir iespējas pasūtīt burtiski no jebkuras valsts uz Latviju, tad saites arī ir "pasaulīgas".


Daži zīmoli ne tikai piedāvā preces savos tiešsaistes veikalos, bet arī vairākzīmolu tiešsaistes "tirgos", tādēļ, ja mūsu saitē nav jūsu meklētā krāsa vai izmērs, izmantojiet meklētājprogrammu un mēģiniet atrast šo zīmolu Farfetch, Revolve un citos vietējos internetveikalos , google lai nāk palīgā.

Jūsu iepirkšanās ar šīs rokasgrāmatas palīdzību būs veiksmīga, izdevīga un ekonomiska.

Es visu atradu Jūsu vietā, savācu to vienā failā un ievietoju aktīvās saites Jūsu ērtībām. Atliek tikai atvērt ceļvedi, ieraudzīt savu sapņu preci un uzklikšķināt uz tās, lai nonākt


u veikala mājaslapā, kur tā kļūs par Tavu!

Izmantojiet šo ceļvedi ne tikai kā tiešu iepirkšanās ceļvedi, bet arī kā ceļvedi rentablai labas gaumes trenēšanai.

Rokasgrāmatā ir visas lietas, kuras varētu būt bāzes garderobes kapsulā. Koncentrējoties uz to, Jūs varat atrast un iegādāties trūkstošās detaļas savai ideālajai garderobei, kā arī paplašināt un dažādot savu pašreizējo garderobi, laužot ierastos komplektēšanas veidus.

Turklāt atklāsi jaunus zīmolus un paplašināsi savus iepirkšanās maršrutus, lai rudenī, ziemā un pavasarī aplūkotu šo veikalu mājaslapas, pārliecībā, ka tur atradīsies inter


esantas bāzes lietas, kas Tavai garderobei nepieciešamas katru sezonu.

Ceļvedis turpinās strādāt Jūsu labā un palīdzēs iepirkties ne tikai šajā pavasarī :-)

Priecīgu iepirkšanos meitenes!


Iegādāties “IEPIRKŠANĀS CEĻVEDI” vari klikšķinot šeit


Ceļveža cena ir mazāka nekā cena par vienu iepirkšanās stundu kopā ar stilistu!- 50€


Ar mīlestību, Ieva

Comments


bottom of page