top of page

Cik daudz laika Tu velti šopingā?Dažiem ar mēnešiem nepietiktu, tāpēc es to izdarīju Tavā vietā!

DIVI IEPIRKŠANĀS CEĻVEŽĪ- PĒRC VIENU, PAŅEM ABUS:
Rokasgrāmata veidota kā IMIDŽA KLASES apstiprināts apģērbu un aksesuāru katalogs. Ja esam atraduši pareizo bāzes džemperi vairākās krāsās, mēs parādīsim tik daudz krāsu, cik mēs uzskatām, ka tās ir piemērotas bāzes garderobei bez piesaistes modei un laikam. Mēs izslēgsim dažu krāsu toņus kā potenciāli problemātiskus un lētus. Un, ja džemperim ir vairāki veiksmīgi toņi, mēs tos visus parādīsim.

* Pirmkārt, lai Tu precīzi zinātu, kuri no tiem ir veiksmīgi - tikai tie, kurus esam izvēlējušies. Un neviens no citiem, kas ir atrodams veikala vietnē.

* Otrkārt, lai, šķirstot ceļvedi, Tu redzētu visas iespējas un starp tām ātri un nekavējoties atrastu tieši to krāsu, kuru meklē.

Ja mēs ievietojam zaļu džemperi un Tu meklē dzeltenu džemperi, bet mēs to neparādam ceļvedī, lai gan tas bija kolekcijā, tad KĀ Tu uzminētu, ka Tev ir jānoklikšķina uz saites ar zaļo džemperi, lai atrastu dzelteno? :-)


Rokasgrāmata konceptuāli un fundamentāli veidota kā milzīga kapsula, no kuras izvēloties tās lietas, kuras Tav nepieciešamas, bez papildus meklējumiem un ekstrasensorām spējām saliksi sev vajadzīgā izmēra kapsulu :-)

Mēs jau visu esam Tev atraduši, Tev nav nepieciešams papildus meklēt un sekot saitēm, cerot atrast citu krāsu.

Rokasgrāmatā ir iekļautas preces no divām cenu kategorijām:


Es visu Tev atradu, savācu to vienā failā un ievietoju aktīvās saites Tavai ērtībai. Atliek tikai atvērt ceļvedi, ieraudzīt savu sapņu preci un uzklikšķināt uz tās, lai nonāktu veikala mājaslapā, kur tā kļūs par Tavu!


Ja Tev bija mūsu ""Bāzes kleitu ceļvedis", tad Tu jau zini kā tas darbojas!!!


CEĻVEDĪ IEKĻAUTS TUVU PIE 800 LIELISKU APĢĒRBU, KURI VAR IZEIDOT VEIKSMĪGU BĀZES GARDEROBI


Starpcitu, Viena stunda iepirkšanās kopā ar stilistu veikalā maksā 65Eur!

Byer'i par vienas preces atrašanu prasa sākot no 15% no preces cenas.Diemžēl mēs nevaram katrai no Jums personīgi pajautāt, kurus zīmolus Jūs jau zināt un kurus nezināt. Bet, jebkurā gadījumā, ceļveža lapās Jūs satiksiet jaunus zīmolu nosaukumus. Un Jūsu pirmā iepazīšanās būs veiksmīga, un iepirkšanās maršruti paplašināsies. (pilno brendu sarakstu pieprasīt rakstot uz imidzhaklase@gmail.com, ja tiešām ļoti, ļoti interesē)


BET TAS NAV VISS!8 IEMESLI, KĀPĒC IEGĀDĀTIES CEĻVEDI* Tu vēlies izveidot bāzes garderobi.


* Tu nezini, kā izskatās lietas, kuras ar aizvērtām acīm izvēloties pārvēršas garderobes kapsulās


*Tu domā, ka stilīgas lietas ir tikai greznība, un Tu tās nevari ieraudzīt budžeta zīmolos


*Tu vēlies uzzināt, kā izvēlēties apģērbu, kas izskatās dārgāk nekā maksā


*Vai meklē modernu apģērbu, apavu un somu piemērus, kas nekad neiziet no modes?


*Tev ir jāvingrinās skatīties nevis street stylerus vai influencerus, bet gan reālas lietas no pieejamiem zīmoliem


*Veikalos atrodamās lietas ir pārāk vienmuļas. Un Tev ir nepieciešams daudzpusīga garderobe visiem gadījumiem: ar sportisku, biznesa stila, sievišķības vai vakara stilizācijas iespējām.


*Tu vēlies iepazīties ar Ievu "klātienē" un piedalīties izglītojošā meistarklasē par to kā izveidot labu bāzes garerobi atbilstošu Tavam stilam!


VĒLOS PIETEIKTIES GAIDĪŠANAS SARAKSTĀ


* Visdrīzāk tas nemaz nenonāks publiskā pārdošanā- tikai "waiting lista" meitenēm!


Tiekamies 26.03,

Ieva


Comments


bottom of page