top of page

Bezmaksas "maratons"!



Es atzīšos, ka nezināju kā nosaukt to, ko es Jums vēlos piedāvāt- tāpēc es to nosaucu par "maratonu"! :D

Jā- savā ziņā tas būs maratons- piecu dienu informācijas maratons, kuru es vēlos piedāvāt tikai tiem, kuriem tas tiešām interesē!!!

Tāpēc tas nenotiks IG kontā, bet gan slēgtā vietnē- šobrīd domāju, ka Tas būs Telegram, bet skatīsimies cik būs interesentes!!!


Tātad- par ko ir šis maratons?

Par personīgā stila meklējumiem, par personīgā stila DNS izveidi

UN

par 20 stiliem!!!

JĀĀĀĀĀ ;)

Es zinu- Tu to gaidīji jau ļoti sen!!!






Mēs ļoti daudz runājam par casual un bāzes apģērbu, bet mūsu sirsniņas straujāk iepukstas redzot dažāda interesanta fasona apģērbus!

Nu negribās mums atteikties no iespējas tos iegādāties, bet ja iegādājamies tos, tad garderobē ieviešās vinegrets, kurā nekas ne ar ko nesaskan un prieka vietā iezogas milzīga vilšanās un pārmetuma sajūta!







Tieši tāpēc šī maratona laikā mēs iepazīsimies ar visiem 20 stiliem un parunāsim par to- ko tad ar tiem darīt!!!


Otrs būtisks jautājums, ko saņemu: "Ieva, casual līdz galam neizaka manu personību!"

Tā var būt un tā pat noteikti ir!

Tavu individuālo, personīgo stilu veido tāda lieta kā stila DNS un šo stila DNS veido apienojot vairāku stilu elementus, kuri izsaka tieši Tavas personības dažādās šķautnes....


Arī par to mēs runāsim šo 5 dienu laikā!


Vienvārdsakot- ja Tu vēlies iznest savu stilu citā līmenī, tad, protams, ar casual tikai Tev var būt par maz- tāpēc pievienojies un esi to meiteņu vidū, kuras piecu dienu laikā uzspodrinās savas zināšanas par dažādiem stiliem un sāks slīpēt sava personīgā stila DNS!


Maratona sākums 14.11!!!







Comments


bottom of page