top of page

8 sieviešu zābaku veidi, kas izskatīsies lieliski VISU gaduJa esi zābaku piekritēja, iespējams, nēsā zābakus visu gadu. Piemēram, Itālija ir vieta, kur redzami superīgi looki ar zābakiem, kas pārsteidzoši kontrastē ar vieglajām kleitām, kā arī apģērbi komplektā ar zābakiem, kas piešķir lielāku konkrētību īpašiem pasākumiem, piemēram, mūzikas festivālam. Itālietes, kā neviens cits māk nēsāt boho stilu mūsdienīgi! Tāpat Spānijā 35 grādu karstumā Jūs redzēsiet stilīgās sievietes nēsājam zābakus!

Tāpēc mūsu platuma grādos, tas burtiski ir MUST HAVE visu gadu!!!


1. Zelta zābaki


Esmu ievērojusi, ka daudzos manos iecienītākos street style apģērbu komplektos ir kaut kas spīdīgs un sievišķīgs ar tādu edgy piesitienu. Atbilde kļuva skaidra par to, kāds būs mans nākamais pirkums: zelta zābaki vai metāliski zābaki, jo zelta loaferi man jau ir.

2. Sudraba zābaki


Mūsdienās ir svarīgi, lai tērpiem būtu spīdīgi elementi, un nu vairs nederēs arī zelta zābaki, man taču vajag arī sudraba krāsas zābakus! JOKS! 
Kazaki arī šobrīd ir aktuāli, un sudraba krāsas kazakiem ir diezgan liela variētība, ja zini kā tos “pagatavot”. Patīk, ka šie sudraba zābaki ir rotaļīgi apavi, kurus var valkāt dažādos gadalaikos, piemēram, pavasarī un pat vasarā. Esmu redzējusi tiešām lieliskus lookus ar sudraba zābakiem un vienmēr sirsnīgi saskumstu, ka tas nekad nav noticis Latvijā! Varbūt ir vērts kaut ko mainīt šajā situācijā?

3. Kazaki


Bāzes kazaki vienmēr ir modē, jo tie piederās konkrētam stilam, nevis trendam, bet man šķiet, ka šobrīd to aktualitāte ir pašos augstumos, tāpēc izbaudi. Protams, apskatījos, ko šobrīd veikali piedāvā un Mango atradu kazakus minimālisma stilā, kurus tur iegādājos jau pirms vairākiem gadiem un esmu nēsājusi visus šos gadus- un plānoju turpināt to darīt.

4. Spīdīgi, lakoti zābaki


Tā kā ar zelta un sudraba zābakiem skapī vien nepietiek, der jebkura spīdīga krāsa! Patīk, ka var nēsāt spīdīgus melnus zābakus, kad ir vēlēšanās savam apģērba komplektam pievienot vēl vienu tekstūru! Es, kā pedants un perfekcioniste mīlu, ka šādos gadījumos tiek pievienota arī spīdīga somiņa. Pat uzvelkot vienkāršu melnu T kreklu ar džinsiem vai melnām ādas biksēm, šis spīdīgi melno zābaku pāris kopā ar somiņu padara apģērbu nedaudz vairāk šiku un stilīgāku!

5. Zābaki līdz potītēm


Tā kā cenšos valkāt ērtākus apavus, manā garderobē zābaki līdz potītēm ieņem būtisku vietu. Tie var būt gan kāda konkrēta stila zābaki, gan vecie labie čelsiji, bet mēs nevaram noliegt, ka šie zābaki ne tikai ļoti labi izskatās ar 7/8 biksēm, bet arī ir ļoti parocīgi ar garajām biksēm un taisniem džinsiem. Tie nekur neķeras un neberžas attiecībā pret biksēm, bet potītes ir siltumā!

6. Botforti


Ziema nevar būt ziema bez laba zābaku pāra, kas sniedzas pāri ceļgaliem.
Stuart Weitzman botforti ir labs ieteikums! Tiem ir brīnišķīgs audums un tie lieliski turas pie augšstilba. Ja pērkat šāda veida zamšādas auduma zābakus, iesaku iegādāties birstīti, šampūnu un kondicionieri, lai zābaki kalpotu ilgi!

7. Balti zābaki ar zemu papēdi


Labs veids, kā piešķirt dzīvību parastam casual outfitam, ir valkāt negaidītas zābaku krāsas vai monohromu tēlu - vienu krāsu dažādos toņos. Baltos zābakus bez papēža bieži izmantoju kopā ar gaišas krāsas apģērbu, tad visi man jautā, uz kurieni esmu saposusies! Balti zābaki izskatās tā, ka daudz vairāk ir strādāts pie kopējā vizuālā tēla, nekā nēsājot melnus zābakus ar ziliem džinsiem. Atrodiet sev baltus zābakus, kas Jums patīk un saņemiet daudz komplimentus par pārdomātu tēlu!

8. Šņorējami zābaki


Runājot par ikdienas zābakiem, šņorzābaki tipa ir stilīga bāzes sastāvdaļa! Lai gan šo zābaku TOP moments bija pirms dažiem gadiem, no modes pasaules tie nav pilnībā pazuduši un nepazudīs, jo tie ir bāze. Ja kļūsti mazliet radošāka ar savu apģērbu izvēli komplektā ar zābakiem, piemēram, valkājot tos ar kleitām un svārkiem, zābaki var līdzsvarot saldu, mājīgu džempera apģērba komplektu un iegūt pārsteidzošu edgy pieskārienu!

Imidža KlaseComments


bottom of page