top of page

7 eleganti veidi, kā nēsāt brošas (kas nav vecmodīgi)


Pirmā lieta, kas Tev, iespējams, nāk prātā, iedomājoties par "brošu", ir kaut kas novecojis, ko valkātu tikai Tava mamma vai vecmāmiņa, vai ne? Lai gan es iebilstu, jo Tu joprojām vari būt "šikā vecmāmiņa", es vēl vairāk apgalvoju, ka piespraudes nēsāšana nav nekas novecojis, un pat vairāk- piespraudes nekad neiziet no modes! Ja meklējat veidu, kā savam lookam pievienot interesantu un personisku elementu, apsveriet iespēju tērpu papildināt ar kādu no 7 elegantajiem un no modes neizejošajiem piespraudes nēsāšanas veidiem.

Šajos lookos nav nekā vecmodīga!

Skaties un iedvesmojies!


Bet pirms sākam aplūkot lookus ar piespraudēm, ir svarīgi zināt, ka tai nav jābūt dizaineru piespraudei, lai tā būtu šika!

Un otra lieta, kuru vērts iegaumēt- jo vairāk piespraudes vienlaicīgi piespraudīsi- jo stilīgāk!!!

Ar kurām piespraudēm jābūt uzmanīgām:
Cameo brošas. Daži iebilst, ka tās ir no modes neizejošas, taču šī stila tendence vairāk sliecas uz retro stila pusi, lai gan ir arī atjauninātas šīs brošas versijas, kas var izskatīties eleganti.
Dzīvnieki. Lai gan mēs zinām, ka visa flora un fauna rotas lietās ir bāze un izskatās forši, atceramies, ka dzīvnieki un kukaiņi, piemēram, kolibri, pūce vai tauriņš u.t.t. pieprasa savu nēsāšanas “vietu”- iederību un piederību.
Jebkas smeldzīgs/pārspīlēts — jebkas, kas ir pārāk burtisks (ziemā valkāt sniegpārsliņu piespraudi) vai pārspīlēts (margrietiņa ar varavīksnes fliteriem) nav vecmodīgi, bet bezgaumīgi.

1. Piespraude uz mēteļa atloka

Ja rudenī un ziemā atklājat, ka Jūsu aukstā laika tērpiem kaut kā trūkst, apsveriet iespēju mēteļa atlokam pievienot mirdzošu piespraudi! Un, lūdzu, ne vienu vien!!!
Tas ir smalks veids, kā papildināt savu tērpu, un tā kā bāzes mēteļi ir ar angļu atloku, tad brošas tika radītas šādiem mēteļiem!

2. Piespraude uz beretes vai beanie cepures

Šis vieglais looks ar bereti tomēr paredz, ka Jūs to pielietosiet retro stila interpretācijā, bet arī retro stilam ir jābūt mūsdienīgam. Looks, kas sastāv no svītraina džempera, melnām biksēm, balerīnām, beretes un piespraudes, ir ideāls veids, kā pievienot savam tērpam mazliet franču noskaņu!  Un, ja Tev gribējās tagad iebilst, ka Francijā tā neviens nestaigā…. Mīļā- Tu vienkārši neesi bijusi tajās aprindās, kurās tā tiešām staigā 😊 one love 😉
Koko Šanele bieži tika fotografēta ar piespraudi pie beretes, tāpēc šī looka  kopēšana ir lieliski piemērota tiem, kam patīk ikoniskās Šaneles elegantā iedvesma.


3. Piespraude ar ādas šortiem, biksēm, žaketēm, jakām

Nevienu Jūs nemulsināsiet ar novecojušu looku, nēsājot ādas šortus! Ja vien šie šorti būs mūsdienīga fasona. Elegantā sajaukšana ar šo trendīgo materiālu ir lielisks veids, kā šiem, no modes neizejošajiem, aksesuāriem piešķirt aktuālu izskatu. Droši miksē arī citus supertrendus ar piespraudēm.


4. Piesprausta pie zīda šalles uz somas
Lai iegūtu unikālu piespraudes nēsāšanas veidu, kāpēc gan neapvienot vairākus aksesuārus.
Piespraudiet piespraudi pie viegli sasietas zīda šalles uz somiņas. Tas ir smalks veids, kā demonstrēt savu jauno iecienītāko aksesuāru!

5. Broša pie kardigana vai džempera

Kardigani un džemperi ir garderobes pamatelements, kuru esmu atradusi burtiski katras sievietes garderobē. Vismaz vienu. Tā kā šis elements tiek ļoti bieži nēsāts mūsu platuma grādos, tad to viegli uzskatīt par garlaicīgu. Kas tad tur- atkal džinsas un džemperis.
Izvairieties no šaubām par to, ka šie elementi ir garlaicīgā garderobes daļa, iemīliet tos pievienojot tiem piespraudes! Nekas nav tik vienkārši pievienojams un noņemams, kā šis mirdzošais aksesuārs, lai šis daudzpusīgais apģērbs iegūtu jaunu elpu!

6. Broša piesprausta pie krekla apkakles
Piespraude pie krekla apkakles rada tādu pašu efektu kā kaklarota, vienlaikus padarot to unikālāku! Vai Tev ir daudz mazas piespraudes- piespraud tās visas vienlaicīgi visriņķī apkaklei un “nobārsti” uz krekla. ONE LOVE- es Tev garantēju!

7. Piespraude, saturot šalli 

Zīda šalle, lina šalle, kokvilnas šalle, adīta šalle - ak! Tā kā šalles ir daudz un tās var sasiet, nav nekādu ierobežojumu veidojot tēlu.
Piespraude, kas piesprausta pie šalles, ir stilīgs veids, kā atkal valkāt divus aksesuārus vienlaicīgi.
______________________________________________________________________
Papildu idejas par brošas nēsāšanu ietver tās piespraušanu pie džinsa vai minimalistiska dizaina jakas. Stilu sajaukšana (casual un minimālisms) ir lielisks veids, kā atjaunināt savu izskatu ar no modes neizejošo brošu!


Apdomā visas piedāvātās idejas un pamēģini atvērt savu prātu radošajam garam- esi kreatīva un nēsā piespraudes vēl arī citos, jaunos veidos — ne tikai piespraužot to pie blūzes (šis vārds jau vien man uzdzen šermuļus, bet rakstā par brošām mans prāts uzreiz uzģenerē naftalīna smaržu :D )

Imidža Klase

bottom of page