top of page

14 STREET STYLE TRENDI NO PARĪZES MODES NEDĒĻAS


Modes mēnesis lielos vilcienos ir noslēdzies. Viss sākās Ņujorkā, kur ielu mode iezīmējās spilgtos, drosmīgos toņos, gandrīz savienojoties ar jauno sezonu ielās/dabā. Londona šogad bija nedaudz citādāka, taču mēs joprojām izbaudījām tipisku eklektismu un akurātu šūvēju darbu, kas ir kļuvuši par pilsētas sinonīmu. Pēc tam Milāna piedāvāja šarmu un drāmu, kā arī dažas aizraujošas aksesuāru tendences. Un tagad mēs pievēršamies Parīzei, lai pabeigtu modes mēnesi.

Parīze, kas ir pēdējā un visgarākā nedēļa mūsu modes pilsētu tūrē, joprojām ir visvairāk gaidītā no visām. Tādi slaveni zīmoli kā Louis Vuitton, Dior un Chanel prezentē savas S/S 23 kolekcijas, modes nami ienes Francijas galvaspilsētā to labāko šovus. Līdz šim centrālo vietu ieņem āda gan svārku, gan žakešu vai bikšu formā. Parīzes drēgnajās dienās ir atgriezušies trenči, lai gan tie ir nedaudz uzlaboti piegriezumos, un pielāgoti minimālistiem, ļoti daudz tonālo variāciju. Apavu ziņā pirmā vieta ir vienāda starp rupjiem, neitrālas krāsas zābakiem līdz ceļgaliem un košās krāsās papēžu kurpēm — abus mēs plānojam pieņemt un iemīlēt.

Mēs esam pamanījuši vairākas tendences, kas iezīmējas šajā rudenī- lasi par tām tālāk.


1. ATJAUNINĀTI TRENČI

Mēs jau kādu laiku esam aizrāvušies ar franču stilu, pateicoties tā vieglumam un mūžīgajam raksturam. Modes nedēļā modisti pazemīgo mēteli pacēla jaunos augstumos izvēloties tos ar interesantiem griezumiem, dubultiem atlokiem un intereantu color block — un tas viss ir tieši rudens laikā.


2. LEGINGI AR ŠĶĒLUMU APAKŠMALĀ

Pirms dažām sezonām šķita, ka katram bikšu pārim, neatkarīgi no tā, vai tās ir džinsa vai kostīma, ir sadalīta apakšmala. Tagad 2022. gada atdzimšana ir piegulošāka un plānāka. Sadalījums darbojas īpaši labi, lai koncentrētu uzmanību uz jūsu apaviem, un mēs esam atklājuši, ka vislabāk darbojas bezpapēžu- balerīnas vai augstpapēžu.


3. KOSTĪMA KOMPLEKTS VIENĀ TONĪ

Drēbniecībā kostīma komplekts ir kļuvis par neaizvietojamu garderobes elementu. Šobrīd izvēle ir brīvāki silueti, un katru kostīma elementu (žaketi, bikses, vestes) var vilkt arī atsevišķi ar kleitām vai džinsiem, lai radītu bezgalīgas stila iespējas. Parīzē modes skatšu apmeklētāji parādīja, ka mazāk ir vairāk ar klusinātu toņu izvēli.


4. ĀDAS MIDI SVĀRKI

Ieejot vēsākajos mēnešos, noteikti audumi ieņem galveno vietu. Jāatzīmē, ka Parīzes ielās gandrīz visos veidos bija redzama āda un mākslīgā āda uz bleizeriem, mēteļiem, svārkiem un biksēm. Ādas midi svārkus ir viegli integrēt jebkurā drēbju skapī, un tie piešķir jebkuram izskatam paaugstinātu stila sajūtu.


5. BALTI ZĀBAKI LĪDZ CEĻIEM

Nav jābrīnās, ka modīgā pasaule tagad, kad rudens ir klāt, ir ķērusies pēc zābakiem. Visā pasaulē no drēbju skapjiem tiek izņemtas zābaki- īsie, līdz ceļgaliem un virs ceļgaliem, gatavojoties aukstākajiem mēnešiem. Bet gaišākas krēmkrāsas un baltās krāsas bija visredzamākās Parīzes ielās, īpaši formās līdz ceļiem.


6. CARGO BIKSES

Šīs utilitārās bikses pēdējo mēnešu laikā ir pacēlušās modes rindās, un Parīzes modes nedēļa ir parādījusi, ka tās ir šeit, lai paliktu. Tagad šīs nav jums neglaimojošās krāvēja bikses. stilu var atrast Reanimētas tās var atrast pielāgotā formā, džinsa siluetos un oversinze piegriezumā.


7. ZEBRA PRINTS

Šī apdruka sāka uzņemt apgriezienus vasarā un ir saglabājusi savu augšupejošo trajektoriju līdz rudenim. Monohromatiskās versijas saglabā mūsdienīgu sajūtu un piešķir plusiņu jebkuram izskatam.


8. PLISĒTI MAXI SVĀRKI

Plisēti svārki ir bijuši jau neskaitāmus gadu desmitus, un tenisa svārki ir īpaši populāri jaunāko modes cilvēku vidū. Tagad maksi garuma svārki ir ieradušies kā tenisa svārku lielā māsa. Neatkarīgi no jūsu vecuma šie svārki piešķirs jebkuram drēbju skapim izteiktu izsmalcinātību.


9. KOŠAS KURPES

Līdzās baltiem zābakiem līdz ceļgaliem Parīzes modes nedēļā parādījās vēl viena apavu tendence: spilgti papēžu kurpes. Dinamiskas krāsas apavi tika izmantoti jebkāda veida stilizācijās, sākot no kostīma biksēm līdz minisvārkiem.


10. ĀDAS BIKSES

Neatkarīgi no tā, vai tās ir mākslīgās, vegānas vai īstas ādas, šī stila bikses parādās katru rudeni un saglabājas līdz brīdim, kad sāk spīdēt vasaras saule. Iemesls? Tās ir viegli stilizējamas un ļoti elegantas. Parīzes modes nedēļas street style mums sniedza meistarklasi, kā valkāt ādas bikses.11. LE CAGOLE SOMAS

Balenciaga Le Cagole soma ir sataisījusi mazo vētru. Apdare un forma ir atkārtotas no 2000. gada Classic City line , un 2022. gada atdzimšana ir redzama visur modes nedēļā. Somu ikoniskās apdares un detaļas parādās arī uz sandalēm un zābakiem. Pateicoties dažādām krāsām un izmēriem, ikvienam var būt pieejams Cagole.


12.MONOHROMATISKAS SMILŠKRĀSAS KOMBINĀCIJAS

Daudziem cilvēkiem patīk monohromatiskas kombinācijas, t.i., izskats, kas sastāv tikai no vienas krāsas. Lai gan daži stila koncepti nāk un iet, vienkrāsaini looki noteikti ir bijuši jau kādu laiku.


13. MELNS NO GALVAS LĪDZ KĀJĀM

Nevari izlemt, ko vilkt mugurā šajās rudens dienās? Valkā pilnīgi melnu tērpu. Lieliskā ziņa ir tā, ka ar melniem gabaliem jūs varat panākt jebkuru efektu, neatkarīgi no tā, vai tas ir elegants, moderns vai sportisks. Soma spilgtā krāsā izskatīsies lieliski ar pilnīgi melnu komplektu.14. OVERSIZE ŽAKETE SPILGTĀ KRĀSĀ

Laba žakete ir neaizstājams apģērba gabals, ko var pielāgot jebkurai sezonai un kam ir vairāk nekā viens mērķis jūsu drēbju skapī.

Ar mīlestību,

Ieva

bottom of page