top of page

14 padomi peldkostīma izvēlēPeldkostīma izvēle var šķist milzīgs uzdevums! Katru gadu ir tik daudz iespēju un jaunas stila tendences. Tomēr neuztraucieties — mēs esam šeit, lai palīdzētu. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu daudz padomu par to, kā izvēlēties peldkostīmu, kas ir glaimojošs, kvalitatīvs un atbilst jūsu stila izjūtai.1. Izvēlieties vienlaidus peldkostīmu, ja vēlaties maksimāli nosegt ķermeni.

Tradicionāls viengabalains peldkostīms ir vispateicīgākais variants. Viendaļīgi peldkostīmi bieži ir labāki arī sportošanai, tāpēc varat izvēlēties šo iespēju, ja plānojat peldēt vai nodarboties ar ūdens aerobiku.

Ja vēlaties, varat atrast drosmīgākus viengabala stilus, piemēram, peldkostīmu ar dziļu v-veida kakla izgriezumu, zemu muguras daļu, 1 lencīti, bez lencēm vai ar izgriezumiem sānos.

Izmantojiet vienlaidus slēgto muguru, lai paslēptu tauciņus uz muguras, un atkailinātu muguru, ja tā ir tā ķermeņa daļa ar kuru lepojaties.

Izmēģiniet “peldkleitu”, ja vēlaties nosegt arī savus gurnus un augšstilbus.

Apsveriet "sporta peldkostīmu". Tie aptver plašu peldkostīmu veidu klāstu, taču kopīgs faktors ir tas, ka pārklāj vairāk ādas nekā tipisks peldkostīms. Dažām sievietēm ir nepieciešami šādi peldkostīmi reliģisku iemeslu dēļ. Dažas vienkārši izbauda to, ka tas nosedz ķermeni. Citām patīk, ka nav jāklāj tik daudz sauļošanās līdzekļu.

EKSPERTA PADOMS

"Meklējiet vienlaidus vintage reprodukciju. Šie silueti nekad neiziet no modes."

2. Izvēlies bikini, ja jūtaties ērti atsegt vidusdaļu.

Bikini ir visdrosmīgākais peldkostīmu veids. Galu galā tie aptver tikai jūsu krūtis un intīmo zonu! Tas nozīmē, ka būs redzama visa jūsu vidusdaļa un mugura. Ja jums patīk izrādīt savu ķermeni, tad šī ir lieliska iespēja jums.

Jūs varat iegādāties bikini kā komplektu vai iegūt saskaņotu augšējo un apakšējo daļu, ko valkāt kopā, piemēram, bikini augšējo daļu ar bikini svārku apakšdaļu, apakšējo daļu ar augstu jostasvietu ar augšdaļu bez lencītēm vai pilnībā pārklājošu augšdaļu ar zemas jostas vietas biksītēm.

Ņemiet vērā, ka jums var būt nepieciešams dažāda izmēra apakšdaļa un augšdaļa, kas ir vēl viens iemesls, kāpēc labāk tos iegādāties atsevišķi.


3. Izvēlieties tankini, ja ērtāk jūtieties divdaļīgā nevis kopējā peldkostīmā, bet vēlaties saglabāt ķērmeni nosegtu.

Tankini var pilnībā nosegt vidukli vai parādīt daļu no vidusdaļas. Izvēlieties tankini, kas parāda jums pieņemamu ādas daudzumu. Šī ir arī lieliska iespēja, ja esat grūtniece, jo varat iegādāties brīvi pieguļošu augšdaļu, kas pārklājas pār vēderu.

Piemēram, ja vēlaties vairāk nosegt ķermeni, iegādājieties tankini augšpusi, kas pārklājas apakšai.

Ja vēlaties parādīt daļu no gurniem un vidukļa, iegādājieties tankini, kas beidzas tieši virs nabas.
4. Ja vēlaties vizuāli palielināt krūtis, tad izvēlieties augšdaļu ar volāniem un rišām- tādu, kas piedod apjomu šai daļai.

Volāni, spilgtas krāsas un apdrukas, kā arī polsterējums var palīdzēt izcelt jūsu krūtis. Ja jūsu krūtis ir maza izmēra un vēlaties, lai tās izskatītos lielākas, izvēlieties peldkostīmu ar papildu elementiem, lai uzlabotu un pievērstu uzmanību jūsu krūtīm. Jūs pat varat izvēlēties topu bez pleca lencēm.

Padoms. Ja nevēlaties vizuāli palielināt krūšutēlu, dodieties pretējā virzienā. Izvēlieties vienkāršu topiņu bez polsterējuma vai akcentiem, piemēram, vienkāršu trīsstūrveida augšpusi neitrālā krāsā.

5. Iegādājieties atbalstošu augšdaļu, ja esat lielu krūšu īpašniece.

Plāns peldkostīma audums tās vienkārši nespēs noturēt. Pārbaudiet jebkura peldkostīma lencītes un “bļodiņu daļu”, lai redzētu, vai tie ir labi konstruēti un izturīgi. Izmantojiet peldkostīmus ar lencītēm, sportiska tipa muguru vai kaut ko ar biezām lencēm.

Ja jums ir lielas krūtis izvairieties no bikini, peldkostīmiem bez lencēm un mazāk atbalstošiem peldkostīma audumiem.
6. Valkājiet tumšas krāsas, lai samazinātu kādu ķermeņa daļu, un gaišas krāsas, lai akcentētu kādu ķermeņa daļu.

Gaišas un košās krāsas pievērš uzmanību, savukārt tumšās vai neitrālās krāsas ir mazāk uzkrītošas . Izvēlieties gaišas krāsas tai ķermeņa daļai, kuru vēlaties izcelt vai akcentēt, un tumšas tai ķermeņa daļai, kuru vēlaties samazināt.

Piemēram, jūs varat savienot melnu apakšdaļu ar spilgti sarkanu augšdaļu, lai samazinātu gurnu apjomu un akcentētu krūtis.

Vai arī savienojiet baltu apakšdaļu ar tumši zilu augšdaļu, lai samazinātu krūšu apkārtmēru un akcentētu gurnu daļu.


7. Izvēlieties pilnībā gurnus pārklājošu un sedzošu biksīšu daļu, lai novērstu uzmanību no gurniem.

Šāda veida biksītes var palīdzēt padarīt jūsu gurnus mazākus un paslēpt nepilnības. Ja jūs uztrauc gurni, izvēlieties kādu no maksimāli sedzošajiem variantiem.

Piemēram, varat izvēlēties bikini, tankini vai viengabalainus ar platāku sānu daļu, peldsvārkus vai šortu piegriezuma apakšdaļu.

Var izvēlēties biksītes ar augstu jostasvietu. Tas akcentē šaurāko vidukļa daļu un samazina vēderu.

Ja gurnu rajonā esat smagnējāka un vēlaties to nosegt, varat valkāt jauku sarongu.8. Izvēlieties peldkostīmu, kas jums der.

Nekad neiegādājieties peldkostīmu, kas jums neder, nav jūsu izmēra. Peldkostīmam jābūt cieši pieguļošam, bet ne neērti cieši pie ķermeņa. Varat arī izvēlēties kaut ko tādu, kas nodrošina lielāku vai mazāku auguma nosedzamības pakāpi atkarībā no tā, kas jums šķiet vislabākais.

Piemēram, ja jūs jūtaties ērtāk string bikini nekā kopējā peldkostīmā, tad tas ir tas, ko jums vajadzētu meklēt. Tomēr, ja jums nepatīk parādīt tik daudz ādas, izvēlieties kaut ko, kas nodrošina lielāku pārklājumu, piemēram, kopējais peldkostīms vai tankini.9. Pakustieties laikojot peldkostīmu, lai pārliecinātos, ka tas pārvietojas ar jums.

Peldkostīmā Jums jājūtas brīvi staigāt apkārt, pietupties, veikt dažus lēcienus un noliekties. Izmēģiniet dažādas kustības, lai pārliecinātos, ka, pārvietojoties peldkostīms paliks savā vietā, nesalocīsies un neatsegs jūs.10. Pārbaudiet peldkostīma biezumu, lai redzētu, vai tas ir izturīgs.

Izvēlieties peldkostīmus, kas izgatavoti no materiāliem, kuri ir izturīgi un biezi. Sajūti peldkostīma materiālu. Ja tas šķiet plāns vai lēts, iespējams, tas neturēsies ļoti ilgi.

Pat ja peldkostīms ir labi sašūts un tam nevar redzēt cauri, plānāki materiāli laika gaitā ātrāk izdilst- to ietekmē arī jūras ūdens, smiltis un saule.11. Apskatiet uz sevi no aizmugures, lai pārliecinātos, ka jūsu dibens "nenošļūk".

Tas, kā jūsu sēžamvieta izskatās peldkostīmā, var arī dot mājienu par tā kvalitāti. Pārbaudiet, vai peldkostīma aizmugure ir nostiepta un glaimojoša Jums. Ja peldkostīma apakšdaļa izskatās brīva vai nokarena, iespējams, tas nav kvalitatīvs peldkostīms.

Padoms: pat ja peldkostīmam ir svārku daļa, paceliet svārkus uz augšu, lai pārliecinātos, ka apakšdaļa ir pieguļoša un glaimojoša. Jūs pamanīsit, vai tas ir slikti piemērots, pat ja neviens cits to neredzēs.
12. Pieskaņojiet peldkostīmu savam imidžam.

Peldkostīmi ir pieejami plašā vienkrāsainu krāsu un apdruku klāstā, un fasonos. Paturot to prātā, varat izteikt savu stilu ar izvēlēto krāsu vai fasonu arī pludmalē. Atrodiet krāsu, fasonu vai apdruku, kas jums patīk un papildinās jūsu personību.

Piemēram, varat izvēlēties sarkanbaltu punktveida peldkostīmu, lai iegūtu vintage izskatu, peldkostīmu ar rozā rozēm uz tā, lai iegūtu kaut ko sievišķīgu un romantisku, vai tumši brūnu peldkostīmu, kas papildina jūsu ādas toni.13. Meklējiet peldkostīmus ar iešūtiem dekoriem- piemēram ķēdītēm vai metāliskām stieplītēm, rāvējslēdzējiem.

Uzšūti dekori pasargā jūs no juvelierizstrādājumu pazaudēšanas, atrodoties pludmalē vai baseinā. Tas piešķir rotaslietu izskatu, neriskējot tās pazaudēt.

Piemēram, jūs varētu izvēlēties melnu viendaļīgu peldkostīmu ar sudraba akcentiem gar kakla izgriezumu vai spilgti zilu bikini ar varavīksnes krāsas pērlītēm striķīšu galos.14. Izvēlieties elegantu kimono, ko valkāt virs peldkostīma.


Mēģiniet izvēlēties tādu, kas atbilst jūsu peldkostīmam vai to papildina. Nēsājiet to, dodoties uz baseinu vai pludmali un no tās. Ivēlieties tādu, lai to būtu viegli novilkt, kad dodaties peldēties, un atkal uzvilkt, lai pavadītu dienu.

Piemēram, varat izvēlēties lavandas krāsas kimono, ko valkāt virs plūmju viengabala peldkostīma, vai apvienot zebras raksta augšdaļu ar baltu bikini.

Padoms. Papildiniet savu peldkostīmu izskatu ar ērtām sandalēm, cepuri ar platām malām un saulesbrillēm. Un neaizmirstiet par sauļošanās līdzekli!


Un atcerieties- kaut kur vienmēr ir vasara!!!! :D


Ieva

Comments


bottom of page