top of page

10 labākās rudens/ziemas 23/24 Tendences, kuras mums atklāja Max Mara skate


Nebeidz pārsteigt, cik modes nedēļas vidū visas tendences šķiet izplūdušas un nesaprotamas, un brīžiem vairs nesaproti neko. Tomēr, sēžot birojā un pārskatot modes skates, modeļu bildes dažus mēnešus vēlāk, tendences šķiet tik acīmredzamas.


Vēl interesantāk ir pēc modes nedēļām atpazīt, kā vienas un tās pašas tendences var saskatīt visos sezonas galvenajos šovos. Max Mara rudens/ziemas 23/24 kolekcija ir lielisks piemērs, kas parāda top tendences, kas tika atklātas modes nedēļā šogad februārī, bet kurām ir lemts kļūt aktuālām tikai tagad- rudenī.


Kopsavilkumā mēs redzam garos cimdus, kas ir lielie. Īpaši skaisti, kad tie tiek nēsāti kopā ar korsetēm. Korsetes ir vēl viena tendence. Tās tiek nēsātas vai nu vienas pašas, ar balto kreklu zem tām vai kopā ar plānu bītleni.

Šajā rudens/ziemā turiet skapjos savus gars mēteļus un iespējams lielus. Kapuce mētelim ir lieliska jaunā tendence- nepūtīs ausīs un stilīgi. Izteiksmīgās korsešu jostas gandrīz ir neaizstājams aksesuārs - Milāna cenšas ieviest šīs jau vairākas sezonas, taču šajā rudenī tās noteikti kļūs populāras arī uz ielas. Divrindu žaketas, garas plandošas bikses un uzticamie šorti/šortusvārki paliek šeit, lai paliktu. Tas pats attiecas uz masīviem zābakiem - tāpēc, ja Jums ir kāds labs pāris ar tādiem, tad rūpējieties par tiem labi.

Un visbeidzot rudens/ziemā 23/24 ir ieviesis krāsainās maxi adītas kleitas - tik jautra tendence un noteikti turēs Jūs siltas.

Turpiniet apskatīt bildes ar 10 labākajām rudens/ziemas 23/24 tendencēm, kuras mums atklāja Max Mara modes skate.


Fotogrāfijas: Yvonne Aeberhard Stutz


1 & 2 Garie cimdi un korsetes


3. Gari mēteļi


4. Kapuču mēteļi


5. platas korsešujostas


6. divrindu pogu žaketes


7. Garas un plandošas bikses


8. Šorti un šortsvārki


9. Apjomīgi zābaki


10. Maxi adītas kleitas

Smelies iedvesmu un tiekamies ielās,

Imidža Klase

Comments


bottom of page