top of page

Ņujorkas modes nedēļa- skates un street style apskatsSveiki visiem un sveicināti pie mums blogā, kur šodien mēs apskatīsim, kas notika šogad New York Fashion Week. Šajā nedēļā, kas sākās 10. februārī, dizaineri no visas pasaules demonstrēja savus 2023. gada rudens sezonas tērpus un dalījās ar savu viedokli par modes tendencēm un to nākotnes attīstību. Šīs modes nedēļas laikā, dizaineri iesaka dažādus stilus un jauninājumus, kas varētu būt noderīgi mums, veidojot mūsdienīgu tēlu. Tātad, ļaujiet mums tagad doties uz galvenajām skatēm un uzzināt, ko mums iesaka valkāt dizaineri.


GABRIELA HEARST


Gabriela Hearst prezentēja savu 2023. gada rudens kolekciju, kas bija pilna ar dabiskiem toņiem un interesantiem tekstūras kontrastiem. Kolekcija izcēlās ar lieliskiem apģērbu gabaliem, kur izmantota ādu, adījumi, zamšs un neparasti pinumi, lai radītu komplektus, kas izskatās gan moderni, gan elegantīgi.


Gabriela Hearst kolekcijā bija daudzkrāsaini laukumu motīvi ar baltu apmali, kur iedvesma gūta no Eileen Grey, 20. gadsimta sākuma arhitektūras un mēbeļu dizaineres. Šo motīvu izmantošanas ideja bija vienlaicīgi bohēmiska un moderna. Apģērbi kolekcijā izgatavoti no kvalitatīviem un ilgtspējīgiem audumiem. Šādu materiālu izmantošana ir viens no dizaineres galvenajiem mērķiem.


Gabriela Hearst kolekcija pievērsa uzmanību arī sievietēm, kuras vēlas būt modē, bet vienlaikus izteikt savu personīgumu un individualitāti. Prezentējot kolekciju, Gabriela Hearst arī uzsvēra, ka sievietēm vajadzētu justies komfortabli savā ādā, tāpēc izmantoties materiāli ir mīksti un kvalitatīvi.


Visbeidzot, Gabriela Hearst ir simbols sievietēm, kas var sasniegt jebko, ja tiek strādāts neatlaidīgi, lai sasniegtu savus mērķus. Viņa ir sieviete, kas izcēlās no sieviešu dizaineru vidus un sasniedza panākumus, kas nav viegli sasniedzami. Viņas kolekcijas ir veidotas ar kvalitātes prasībām un ilgtspējīgas attīstības principiem, un Gabriela Hearst 2023. gada rudens kolekcija nav izņēmums. Tas ir lielisks piemērs sievietēm visā pasaulē, kā arī dizaineriem, kā var sasniegt panākumus, ievērojot kvalitātes prasības un savas personīgās vērtības.


TORY BURCH


Dizaineres Tory Burch kolekcija ir atvēlēta sievietēm, kas vēlas izcelties no tradicionālajiem sievišķīguma un skaistuma standartiem. Viņa ir radījusi tērpus, kas ir pilnīgi atšķirīgi no ierastajiem, izmantojot savdabīgas detaļas un risinājumus. Viņas kleitas ar uzvilkšanas iespēju uz muguras pusi un kurpes ar salauztu papēdi ir tikai daži piemēri no viņas spējas spēlēties ar modei raksturīgajiem elementiem.


Tomēr, lai gan viņas vēstījums ir neitrāls pret tradicionāliem modes noteikumiem, kolekcijas noskaņa nav revolucionāra. Tērpi ir harmoniski un valkājami, un toņi ir patīkami un tradicionāli. Tas liecina par dizaineres prasmi pieņemt izmaiņas un radīt tērpus, kas ir jauni un atšķirīgi, bet arī viegli pielāgojami lietošanai.


Ir vērts atzīmēt, ka šis ir svarīgs solis uz priekšu, jo tas rada iespēju sievietēm izvēlēties tērpus, kas atspoguļo viņu personību un stilu, nevis ierobežo ar tradicionāliem standartiem. Tas ir svarīgi, jo sievietes var izteikt sevi, tādējādi paplašinot robežas, kas uzskatāms par skaistumu.


Tory Burch kolekcija ir izcilības piemērs, kas demonstrē, ka modes industrija var piedāvāt izvēles iespējas un iespēju sievietēm paust sevi. Tas ir solis uz priekšu un pierāda, ka noteikumi vairs nav nepieciešami, lai izceltos un būtu skaisti.


DION LEE


Dion Lee ir viens no populārākajiem Austrālijas dizaineriem, kurš iezīmējas ar savu spēju apvienot seksīgu un minimālistisku dizainu, izmantojot kvalitatīvus materiālus un precīzas formas.


Attiecībā uz 2023.gada februāra modes skati Ņujorkas modes nedēļas ietvaros, Dion Lee bija viens no gaidītākajiem dizaineriem, un viņš noteikti nepievīla savus cienītājus.


Savā kolekcijā Dion Lee turpināja izmantot savu pazīstamo pieeju, izmantojot klasiskas formas un modernas tehnoloģijas, lai radītu vienreizēju dizainu. Viņa kolekcijā tika izmantoti visdažādākie materiāli, piemēram, mīksts kašmīrs, kas tika kombinēta ar stingriem un formu uzturošiem audumiem, lai radītu interesantas tekstūras un apvienojumus.


Viņa dizains tika novērtēts par tāda apvienojuma radīšanu, kurš gan uzsver sieviešu figūru, gan nodrošina maksimālu komfortu un pārvietošanos. Tika izmantoti arī dažādi apdares elementi, piemēram, izšuvumi un izgriezumi, kas rada interesantu un izteiksmīgu vizuālo efektu.

Kolekcija bija iedvesmojoša un rada vēlmi iekļaut tās elementus arī savā garderobē. Veiksmīga griezuma svārki, mēteļi un citi apģērba gabali ieliek šo brendu kategorijā, kuram jābūt to modistu garderobēs, kuri vēlas izcelties un izskatīties skaisti un stilīgi.


Kopumā Dion Lee 2023.gada februāra kolekcija modes skatījumā Ņujorkas modes nedēļas ietvaros bija izcilības piemērs, demonstrējot viņa mīlestību pret kvalitatīviem materiāliem, izsmalcinātu pieeju un vienreizēju dizainu. Es noteikti esmu gatavs iegādāties vēl dažas viņa dizaina vienības un ceru, ka arī citi cienītāji novērtēs viņa spēju radīt seksīgu, grafisku un minimālistisku stilu.


PROENZA SCHOULER


Proenza Schouler, ko dibinājuši Jack McCollough un Lazaro Hernandez, šajā Ņujorkas modes nedēļā atklāja kolekciju, kas atzīmēja zīmola 20 gadu pastāvēšanas vēsturi. Kolekcijā tika pievērsta uzmanība minimālismam, ahromātiem un tīrām līnijām, bet tajā pašā laikā tika izmantotas arī dažas košas krāsas, piemēram, dzeltens, sarkans un zils, kā arī klasiski silueti.


Šī kolekcija izceļas ar tās estētiskumu un valkājamību. Dizaineru izvēlētā minimalistiskā pieeja liecina par to, ka viņi vēlas likt fokusu uz apģērba formu un proporcijām. Tas padara kolekciju viegli valkājamu un pievilcīgu ikvienam, kurš vēlas stilīgu un elegantu apģērbu.


Kolekcijā tika izmantoti arī kvalitatīv un izturīgi materiāli , kas nodrošina to ilgtspējību. Šajā laikā, kad notiek globāla vides apzināšanās, tas ir svarīgs elements, un Proenza Schouler dizaineri ir apliecinājuši savu atbildību, iekļaujot ilgtspējīgas izstrādājumu pieeju savā kolekcijā.


Galvenais kolekcijas uzdevums bija atklāt zīmola 20 gadu pastāvēšanas vēsturi, un tas tika sasniegts ar veiksmīgu kolekciju, kas atbilst zīmola filozofijai. Visumā kolekcija bija eleganta, stilīga un valkājama, atbalstot zīmola mērķi piedāvāt kvalitatīvu un ilgtspējīgu apģērbu, kas ir gan aktuāls, gan pievilcīgs.


THOM BROWNE


Thom Browne ir viens no vadošajiem Amerikas modes dizaineriem, kurš prezentēja savu 2023. gada kolekciju Ņujorkas modes nedēļā. Šī kolekcija ir konceptuāla un avangardiska, un tās iedvesma nāk no slavenās grāmatas "Mazais princis". Thom Browne piedāvā kosmiskus motīvus un spēcīgus kontrastus starp pieaugušo un bērnu stilu.


Man, kā kostīmu māksliniecei šī kolekcija bija apbsolūta bauda acīm un lielisks piemērs visiem kostīmu māksliniekiem teātra nozarē, kā izveidot skatītajam saprotamus, bet oriģinālus un modernus tēlus!


Kolekcijā ir daudz asimetrijas, krāsu salikumu un apdruku sajaukuma, kas radīja spilgtu un izteiksmīgu tēlu. Preppy un dendija stila elementi pievienoja savu pievilcību un pasakainību šai kolekcijai. Arī zeķes ar zeķturiem bija nozīmīgs aksesuārs, kas veidoja pilnīgu tēlu.


Šī kolekcija ir ideāla piemērojama visiem, kuri vēlas pārsteigt un izcelties no pūļa. Thom Browne piedāvā ārkārtējas un unikālas modes izvēles, kas ne tikai piesaista cilvēku acis, bet arī rada uzrunājošu personību.


Thom Browne ir modes dizainers, kurš strādā ar inovatīvu domāšanu un spēj radīt jaunas un interesantas kolekcijas. Šis modes dizainers ir pierādījis, ka viņa talantam un radošumam nav robežu, un viņš turpina radīt unikālas kolekcijas, kas sasniedz jaunus ekspertus un modes entuziastus visā pasaulē.


Lai arī kolekcija ir paredzēta galvenokārt sievietēm, arī vīrieši var gūt iedvesmu no šīs kolekcijas un iekļaut jaunus un interesantus elementus savā tēlā. Tāpēc nav svarīgi, vai jūs esat pieaugušais vai bērns, šī kolekcija ir ideāla piemērojama visiem, kuri vēlas izcelties un būt stilīgi.


BRANDON MAXWELL


Brandon Maxwll jau sen ir pazīstams ar savu atturīgo un lakonisko stilu, un šogad viņš turpina to attīstīt. Šī gada modes skatā Maxwll prezentēja minimālistiskus un elegantus tērpus, kas izceļas ar savu neitrālo tonalitāti un monohromu vizuālo tēlu. Šajā kolekcijā dizainers lietoja dažādus materiālus, piemēram, zīdu, šifonu un kašmiru, lai radītu eleganci un sievišķību.


Viena no kolekcijas raksturīgākajām drēbēm ir maisveidīgs tops ar paplašinātām piedurknēm, kas bija redzams jau modes nama pastāvēšanas sākumos. Maxwll izvēlējās parādīt šo ikonisko tērpu jaunā veidolā, papildinot to ar modernām detaļām un izmantojot dažādus materiālus. Tas bija interesants piegājiens, kas parādīja, ka arī vecie klasiskie tērpi var būt aktuāli un moderni.


Visā kolekcijā bija novērojama elegances un minimalistiskas pieejas apvienojums, un šis stils bija pamanāms arī aksesuāros - tie bija minimāli, taču uzmanīgi izvēlēti, lai radītu harmonisku kopējo tēlu.


Kopumā Brandon Maxwll kolekcija bija vēl viens izcils piemērs tam, kā vienkāršība un minimālisms var būt izsmalcināts un sievišķīgs. Dizaineris spēj radīt tērpus, kas izceļas ar savu eleganci un moderno pieeju, un šogad viņš atkal bija veiksmīgs sava mērķa atklāšanā.


Tātad, ja vēlaties izskatīties elegantā un stilīgi, neizmantojot daudz dekoratīvo elementu, Brandon Maxwll kolekcija var būt lielisks iedvesmas avots!


CAROLINA HERRERA


Kolekcija, ko prezentēja Carolina Herrera, bija piepildīta ar krāsām, enerģiju un dzīvesprieku, kā to raksturoja daži modes kritiķi. Kā jau zināms, Carolina Herrera ir zīmols, kas pazīstams ar savu eleganci un izsmalcinātību, un šoreiz tas izcēlās ar vēl lielāku dzīvīgumu un krāšņumu.


Kolekcija bija ļoti daudzveidīga - sākot no elegantām vakara kleitiem līdz ikdienas garderobes daļai, kas bija piepildīta ar spilgtām krāsām, tādām kā rozā, dzeltens un zils. Kolekcijā bija daudz aksesuāru, kas veidoja lielisku kopējo tēlu - dažādas kaklarotas, auskari, apavi un somas.


Manuprāt, viens no lielākajiem šīs kolekcijas spēkiem bija tas, ka skaidri saskatāma Carolina Herrera filozofija - tā bija piepildīta ar sievišķību, izsmalcinātību un pašpārliecinātību. Tas bija redzams gan dažādu audumu izvēlē, gan arī to dizaina detaļās.


Turklāt, šajā kolekcijā bija arī daudz dažādu siluetu, kas spēja piemēroties dažādiem ķermeņa tipiem un stila vēlmēm. Dažas kleitas bija plūstošas un maigas, bet citas bija taisnas un modernas, tādējādi piedāvājot iespēju atrast savu ideālo kleitu.


Visbeidzot, šī kolekcija bija patiesi iedvesmojoša un aizraujoša, un tā radīja vēlmi uzreiz iegādāties dažus apģērbus. Es domāju, ka Carolina Herrera ir izdevies radīt kolekciju, kas spēj piepildīt katras sievietes vēlmes un pacelt viņas pašapziņu.


Tātad, ja meklējat jaunu garderobes atjauninājumu, es noteikti ieteiktu apskatīt Carolina Herrera 2023. gada kolekciju - tajā noteikti atradīsiet ko skaistu un iedvesmojošu sev!


ALTUZARRA


ALTUZARRA 2023. gada modes skate Ņujorkas modes nedēļas ietvaros bija krāsu, faktūru un apdruku eksplozija, kā arī daudzveidīgu kleitu un virsdrēbju paradīze. Šīs kolekcijas galvenie elementi bija spilgti, daudzkrāsaini materiāli, kas pievērsa uzmanību uzņēmuma augstajai kvalitātei un meistarībai.


Skaisti gaiši zilie, zaļie un oranžie toņi bija dominējošie kolekcijā, kas izteica tādu vēsti kā optimismu un spēku. Kolekcijā tika izmantoti arī dažādi raksti un apdrukas, kas veidoja sarežģītas, kā arī vienkāršas, bet spilgtas kompozīcijas. Šādas apdrukas tika iekļautas virsdrēbēs, gan kleitās, kas radīja krāsainu un interesantu kontrastu.


Modes skatē īpaša uzmanība tika pievērsta kleitām, kas tika radītas no augstas kvalitātes materiāliem un radīja dažādus siluetus. Modeļi bija eleganti un sievišķīgi, un tos rotāja izšūtas detaļas- uzmanību pievērsa pogas. Kolekcijā bija redzamas arī dažādas klasiskas kleitas, kā arī mūsdienīgas un eksperimentālas kleitas, kas bija rotātas ar dažādām detaļām un apdrukām.


ALTUZARRA modes skatē tika piedāvāti arī daudz dažādas virsdrēbes, kas bija īpaši izstrādāti, lai radītu iespaidu un nodrošinātu kvalitāti. Virsdrēbes tika izgatavotas no dažādiem materiāliem, tostarp kašmīra un zīda, un tajās bija redzamas dažādas apdrukas un raksti. Vairāki modeļi īpašās dekorācijas pievienoja kolekcijai vēl vienu dimensiju un padarīja to vēl interesantāku.


ALTUZARRA 2023. gada modes skate Ņujorkas modes nedēļas ietvaros bija daudzveidīga un krāsaina, kas sniedza iespēju izprast uzņēmuma filozofiju un pieeju dizainam. Kolekcijas galvenie elementi bija izcilība, augsta kvalitāte un meistarība, kas radīja kolekciju, kas ir piemērota sievietēm, kas vēlas izcelties ar eleganci un stilu. ALTUZARRA modes skats 2023. gadā pierādīja, ka uzņēmums ir vēl vienu reizi radījis kolekciju, kas iekļauj moderno pieeju un klasisku eleganci, kas būs piemērota dažādiem stila un personības tipiem.


ALEXANDER WANG


Šī ir Aleksandra Vanga pirmā skate Pasaules modes nedēļā pēc skandāla 2019. gadā. Dizainers ir aizvēris iepriekšējo gadu tumšās lapas un piedāvā jaunu un spilgtu kolekciju, kuras iedvesmotāji ir, iespējams, pārsteidzoši - sliktie zēni un meitenes.


Tērpu kolekcijas reklāmas klipā, kuru iepriekš publicēja, piedalījās afēriste Anna Delveja, kas kļuva slavena, izspēlējot veiksmīgas sabiedrības sievieti un apkrāpjot citus. Šī skandāla iedvesmotais dizainers ir spējis iegūt no tā iedvesmu un radīt savu jauno kolekciju.


Skatē piedāvātie tērpi ir drosmīgi un uzkrītoši, ar apjomīgiem pleciem, dziļiem izgriezumiem un plašu apakšveļas klāstu. Kolekcijā tiek lietoti dažādi materiāli un faktūras, un redzamas arī apakšbikšu gumijas, kas līda arā no biksēm, kā arī apakšveļas stila kleitas.


Vangs paredz sieviešu apakšveļas stila topa ar mežģīnēm atgriešanos, taču šis stils varētu nebūt piemērots katrai. Lai arī kolekcija ir interesanta un piedāvā jaunas modes tendences, daži tērpi varētu būt pārāk uzkrītoši un grūti nēsājami ikdienā.


Kopumā Aleksandra Vanga piedāvā spilgtu un neparastu kolekciju, kas iedvesmojusies no kontroversiālām personībām un stiliem. Tomēr, pirms izvēlaties tērpu no šīs kolekcijas, jāapsver, vai tas atbilst jūsu personības un stila izpratnei.


IELAS STILS ŅUJORKAS MODES NEDĒĻĀ 2023


2023.gada Ņujorkas modes nedēļa ir beigusies, un tagad ir pienācis laiks aplūkot ielas stila tendences, kas tika parādītas šī pasākuma laikā. Šogad bija redzamas dažādas modes tendences, kas aptvēra visu no ķermeņa atkailināšanas līdz elegancei un preppy stilam. Tātad- kādas, tad bija populārākās tendences:


Džinsa midi svārki bija viena no tendencēm, kas parādījās uz ielas un skatēs. Šie svārki ir ērti, un tos var kombinēt ar dažādiem apģērba gabaliem, piemēram, virsjakām, džemperiem, žaketēm un dažādiem apavu modeļiem. Šī tendence izceļas ar to, ka džinsa midi svārki ir vienkārši un universāli, kas tos padara par ideālu izvēli gan ikdienai, gan arī speciāliem gadījumiem.


Apakšveļas stils ir tendence, kas jau vairākus gadus ir populāra. Šogad bija redzami dažādas pieejas šai tendencei, piemēram, krūšturi un korsetes. Arī apakšbikšu maliņa, kura redzami visiem. Apakšveļa kā apģērbs ir kļuvusi par neatņemamu daļu no modīgas ielas stila, un tā tika kombinēta ar dažādiem virsjaku modeļiem, kas radīja interesantas un aci piesaistošas modes izpausmes.


Atkailināts ķermenis un 2000.gads ir divas tendences, kas turpina savu uzvaras gājienu. Atkailinātais ķermenis ir modē kā nekad agrāk, un to var redzēt gan uz skatuves, gan uz ielas. Šī tendence tika kombinēta ar 2000.gada stilu, kas ir pārņēmis ielas modi. Daži piemēri ietver crop topu un pazeminātu jostas vietu.


Preppy un tā motīvi ir modes tendence, kas ir atgriezusies no pagātnes, bet tā joprojām ir spēcīga un aktuāla. Preppy stilam ir raksturīgi zīmējumi, piemēram, rūtis un svītras, kas tiek kombinētas ar klasiskiem apģērba gabaliem, piemēram, polo krekliem un džinsiem. Šī tendence ir universāla, un to var pielāgot gan ikdienas, gan arī oficiāliem pasākumiem.


Džinsi un džinss visos veidos ir tendence, kas turpina būt populāra. Šogad tika parādīts daudz dažādu džinsu modeļu, piemēram, flared, mom jeans un skinny jeans. Džinsi ir universālais kareivis un šogad droši varam ģērbties džinsā no galvas līdz kājām.


Apjomīgas virsdrēbes un plati pleci arī vēl jo projām ir ar mums. Šogad bija redzamas virsdrēbes ar pūkainiem elementiem un apjomīgiem rakstiem, kas radīja interesantas un pievilcīgus kontrastus. Šī tendence žaketēs tika kombinēta ar citiem apģērba gabaliem, piemēram, džinsa un ādas jakām.


Monohroms kā stils ir tendence, kura nezaudē savas pozīcijas. Šogad īpaši populārs ir total black un total white. Šī tendence ir vienkārša, bet efektīva.


Kargo un kabatas ir tendence, kas ir atgriezusies no pagātnes un lai gan tai tiek prognozēta tikai vēl viena sezona modes olimpā. Šogad bija redzami dažādi kargo un kabatu modeļi, kas tika kombinēti ar citiem apģērba gabaliem, piemēram, džinsiem un apjomīgām virsdrēbēm.
Ar mīlestību,

Ieva


Comments


bottom of page